A to ještě hosté z Polné mohli být rádi, že dohnali dvoubrankovou ztrátu. „Udělali jsme tři chyby naráz a soupeř se ujal vedení, a i ten druhý gól jsme mu darovali, když se nedohodla naše obrana,“ nastínil asistent trenéra Slavoje Patrik Trombelli momenty, které poslaly soupeře hrajícího o soutěž níž do solidního náskoku.

Ten vzal ale za své v závěru mače. O oba góly se postaral Ondřej Skryja, který poprvé prostřelil z přímého kopu zeď, podruhé si dobře naběhl na centr a vyrovnal. „Ondra je místní odchovanec, byl dlouho zraněný, a přestože hrával převážně za béčko a moc toho v poslední době nenahrál, v noze to má a dá se s ním pracovat,“ potěšil Trombelliho výkon Skryji.

Za konfrontaci byl jeden z koučů rád. Ačkoliv nebyla výkonnostně zcela podle představ, jelikož divizní tým svého soka výrazně nepřehrál, zápas po dlouhé době kvitoval. „Až ten závěr jsme měli ve své moci. Myslím, že jsme ho zvládli lépe kondičně. Domácí od sedmdesáté minuty stačili, pak trochu odpadli a hrálo se na jedné polovině. Hrát o pět minut déle, ten třetí gól by možná obdrželi. Je ale dobře, že jsme si mohli zahrát,“ dodává asistent trenéra, který pochválil skvěle připravený šebkovický pažit.