Ti se shodli, že rozhodl první poločas, který vyhrál Kostelec 1:0 gólem Martina Sekana z desáté minuty. „První poločas byl z naší strany naprosto katastrofální, klidně jsme mohli dostat pět gólů. Po dvou kolech jsme měli šest bodů, vstup do zápasu s Kostelcem jsme ale podcenili,“ hodnotil první půli nedělního duelu trenér Třeště František Cvach.

Podobně viděl dění na hřišti i trenér Kostelce Karel Králík. „První poločas byl jasně v naší režii, nikdo by se nedivil, kdybych šli do kabin s třígólovým vedením,“ doplnil postřehy trenér hostů.

Třešť – Kostelec 1:2
Góly: 54. Šimek – 10. Sekan, 73. Skotar. Rozhodčí: Hána. ŽK 4:3. Diváci: 89. Poločas: 0:1.

Do druhého poločasu Třešť obměnila sestavu, hra se vyrovnala a domácí v 54. minutě vyrovnali na 1:1. Trefil se Jakub Šimek. „Po přestávce se obraz hry změnil, což se projevilo naším vyrovnávacím gólem,“ vracel se utkání František Cvach.

O vítězství hostů pak rozhodl v 73. minutě hostující Dominik Skotar. „Přišel k nám v létě z Puklic, myslím, že bude posilou,“ řekl na adresu autora rozhodující trefy Karel Králík. „Nakonec nás neproměněné šance z první půle nemrzely, ale příště by se nám to mohlo vymstít,“ dodával.

Domácí trenér označil navzdory změně obrazu hry po přestávce výsledek za spravedlivý. „I když to nakonec bylo jen o gól, soupeř si vítězství zasloužil,“ uzavřel ohlédnutí za nedělním zápasem František Cvach.

Kostelec si polepšil se sedmi body na druhé místo, Třešť je po třech kolech s šesti body čvrtá. V příštím kole hostí Kostelec nováčka z Pacova, Třešť jede do Havlíčkova Brodu k zápasu s tamním béčkem.


Načítám tabulku ...