Přestože nováček soutěže na domácí vlétl a zaskočil ho, musel po Jarošových gólech dohánět dvoubrankovou ztrátu. „Ale i tak jsme hráli špatně. Oni měli před tím mraky šancí, stačilo jim, že to nakopli dopředu, a my měli problém. Ve druhé půlce už byli produktivní, a i když jsme z toho mohli asi něco vytěžit, tak jsme si to ani nezasloužili,“ komentuje trenér Polné B Jaroslav Tobolka.

Jeho protějšek Zdeněk Štancl byl naopak ze vstupu do soutěže nadšený. „Hráli jsme krásný fotbal, takový jsme v okrese nehráli,“ těšilo kouče hostů. „I když jsme prohrávali, tak do té doby jsme tam měli asi pět šancí. V první půlce tak osm, ale proměnili jsme jen jednu. Důležité bylo, že jsme ještě před přestávkou snížili, a pak přežili jejich šanci, kdy mohli dát na 3:1,“ míní Zdeněk Štancl

Ve druhé části už si jen mnul ruce nad tím, jak jeho tým skóre otáčí. Postarali se o to staronoví hráči Stonařova Kozojed s Příhodou. „Podle mého názoru jsme vyhráli zaslouženě. Byli jsme odvážnější dopředu. Na hřiště se vrátili hráči, kteří dlouho nehráli. Třeba Jakub Šmarda patřil k nejlepším na hřišti. Petr Kozojed byl hodně důrazný a byl cítit, s Příhodou byli rozdílovými hráči. Ale ti ostatní se přidali. Kluci šli za výhrou poctivým výkonem,“ chválí nakonec celý svůj tým Zdeněk Štancl.