Celek ze Žďárska totiž bez větších problémů zvládl svůj sobotní duel v Náměšti nad Oslavou. Do vedení šla Nová Ves už po dvaceti vteřinách hry, kdy kolmici Františka Nečase zužitkoval útočník Ondřej Starý.

Další dvě branky přidali po změně stran z dorážek Žák s Forchtsamem a favorit se radoval z vítězství 3:0. „Prakticky celý zápas jsme měli pod kontrolou, určitě to jsou zasloužené tři body. Také domácí měli některé příležitosti, ale především po změně stran byla naše převaha více než jasná,“ pochvaloval si po dalším zisku tří bodů kouč Nové Vsi Václav Pohanka.

První výhry v sezoně se dočkali fotbalisté Bedřichova. Na půdě HFK Třebíč zvítězili po výborném výkonu 3:0.

Do vedení šel poslední celek tabulky již po čtyřech minutách hry, kdy zaváhání obrany HFK využil Jakub Göth. Ve zbytku prvního dějství ještě celek z Jihlavska svůj tlak dalšími brankami nezúročil, to už ale neplatilo pro druhý poločas.

Diviš a Vorálek přesnými zásahy korunovali zasloužený zisk tří bodů. „Jsem rád, že jsme konečně vyhráli, navíc po skutečně kvalitním výkonu,“ lebedil si po vytoužené výhře trenér Bedřichova Zbyněk Pešťál.

KRAJSKÝ PŘEBOR
HFK TŘEBÍČ – BEDŘICHOV 0:3
Góly: 4. Jakub Göth, 62. Diviš, 90. Vorálek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 0:1. HFK Třebíč: Duba – Hrbáček, Suchna, Maule, Válek, Sáček (67. Durda), Sedláček, Maleta, Uličný, Karásek, Dušovský (33. Novotný). Bedřichov: Šána – Pokorný, Novák (87. Vorálek), Mareš, Pojer, Dvořáček (90. Lacina), Homola (80. Neuwirth), Diviš, Jan Göth (90. Šaroun), Jakub Göth, Tesař (46. Štěpánek).

PŘIBYSLAV – SAPELI POLNÁ 1:1
Góly: 72. Vostál – 27. Mužík (PK). Rozhodčí: Kylar. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (22. Szabó). Diváci: 150. Poločas: 0:1. Přibyslav: Pazderka – Strašil, Vopršal, Pochop, Krčál, Vykoukal (82. Kárník), Vostál, Sibera (71. Musil), Průža (64. Ondra), Imramovský, Bačkovský. Sapeli Polná: Pokorný – Szabó, Mikeš (84. Skotar), Mužík, Fišer (67. Procházka), Dvořáček, Průcha, Brabec, Přibyl, Šimek, Košík.

PELHŘIMOV – CHOTĚBOŘ 2:0
Góly: 34. Blokeš, 88. Viktora. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 3:3. Diváci: 123. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Sochor – Kordík, Rejthar, Blažek, Homolka, V. Poul (76. Honzl), D. Poul, Vlk (83. Šimon), Viktora, Mazáč, Blokeš (67. Fikar). Chotěboř: Dobrovolný – Neuvirt, Dočekal, Tůma, Stránský, Somerauer, Janda (82. Fiedler), Hanousek, Voborník, Chlad (78. Gregor), Bělovský.

ŽIROVNICE – LEDEČ N. S. 0:1
Gól: 60. Bačkovský. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 3:4. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Žirovnice: Švec – Vodáček, Dýnek, Kořínek (87. Hadrava), Kučera, Knotek, Cajz, Kocourek, Svoboda (34. T. Hřebecký), M. Hřebecký, Kněžínek. Ledeč n. S.: T. Bezděk – Havel, Bačkovský (87. Martinek), Gramer, Prchal, Karel, Vodička (41. Chlubna), Vágner, Trpišovský (87. Fišar), Toula, S. Bezděk (72. Horký).

V. MEZIŘÍČÍ B – SPEŘICE 2:1
Góly: 55. Chalupa, 58. Mirek Malata – 88. Vlček. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 1:1. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Velké Meziříčí B: Dubec – Bibr, Ráliš, Bouček (73. Benda), Karmazín, Crkal, Mezlík (33. Berka), Mirek Malata, Krčál, Chalupa (85. Koudela), Marek Malata. Speřice: Josef Moravec – Holenda, Jančík, Štěpánek, Řezáč, Vlček, Soukup (78. Jan Moravec), Pohan, Svoboda, Marek, Fukan.

OKŘÍŠKY – NOVÉ MĚSTO B 2:2
Góly: 39. Mašek, 81. Částka – 60. Hudák, 66. Slavíček. Rozhodčí: Terber. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Okříšky: Fiala – Němec, Dočekal, Benda, Dubský, Bence, Ryšavý, Částka, Rampír, Trnka, Mašek. Nové Město B: Sáblík – Peňáz (56. Jícha), Veselý (46. Liška), Švanda (85. Kutra), Sytař, Hudák, Šmída, Polnický, Dobrovolný, Hlaváč (56. Slavíček), Červenka.

NÁMĚŠŤ-VÍC. – NOVÁ VES 0:3
Góly: 1. Starý, 55. Žák, 85. Forchtsam. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:1. Diváci: 128. Poločas: 0:1. Náměšť nad Oslavou-Vícenice: Procházka (71. Kováč) – Cabák (46. Homola), Rubák, Tumurbaatar, Nekuda, Chlup (65. Preisner), Tomek, Durajka, Netrda, Matoušek, Hrobař (71. Chadim). Nová Ves: Fuksa – Růžička (68. Forchtsam), J. Nečas, M. Novotný, Kuchta, Šandera (65. Ptáček), Dacer, F. Nečas, Žák, Komínek (79. V. Novotný), Starý.

Načítám tabulku …

1. A TŘÍDA – SKUPINA A
9. kolo: Telč – Košetice 0:1, 87. Hanousek, Černíč – Humpolec B 0:5, 24. Maršík, 45+2. z pen. Kříženecký, 67. Maršík, 70. Zástěra, 83. Melmuka, N. Rychnov – Třešť 0:2, 3. Šimek, 40. Šimek, Rozsochatec – Štoky 3:2, 32. Dundáček, 44. Dundáček, 66. Bílek – 26. z pen. Buben, 85. z pen. Buben, H. Brod B – Kamenice n. L. 2:3, 1. Bouma, 64. z pen. Karlík – 16. Brož, 36. Houser, 77. Dvořák, Světlá n. S. – Leština 3:1, 13. Martínek, 15. Rezek, 76. Krajanský – 29. Bránik, Mírovka – Dobronín 4:5, 11. Hejkal, 13. Hejkal, 42. Rásl, 53. Hejkal – 20. Smejkal, 27. Záškoda, 44. z pen. Horáček, 78. Horáček, 82. Horáček.

1. A TŘÍDA – SKUPINA B
9. kolo: Měřín – Jemnicko 0:2, 19. Hošek, 77. Hošek, Kouty – Moravec 0:2, 5. Šebek, 23. Šebek, Rad. Svratka – Herálec ZR 1:0, 76. Šoustar, Žďár B – Budišov-Nár. 3:1, 59. Musil, 63. Kulhánek, 74. Přibyl – 88. Kolda, Dukovany – Kostelec 7:0, 24. Prokeš, 29. Novák, 58. Jacko, 61. Novák, 75. Viklický, 82. Čapoun, 88. Novák, Počítky – Rapotice 0:7, 11. Sobotka, 17. Jašek, 35. Kučera, 44. Palát, 59. Valsa, 66. Valsa, 88. Kučera, Želetava – Šebkovice 2:5, 2. Vrbka, 90. z pen. Simandl – 27. Říha, 48. z pen. Němec, 62. Říha, 67. Říha, 81. Pánek.

1. B TŘÍDA – SKUPINA A
9. kolo: Pacov – V. Beranov 2:1, 6. Faltýnek, 12. Faltýnek – 89. Wendl, Lípa – Ant. Důl 4:1, 20. Šrámek, 66. z pen. Vašák, 70. Háněl, 75. Háněl – 17. Kalný, Lučice – H. Brod C 6:1, 10. Svoboda, 18. Lančarič, 46. Vrána, 50. Šíma, 65. Pavlík, 78. Lančarič – 22. Kaplan, Pohled – Tis 1:1, 90.+5. Sobotka – 43. Marek, Chotěboř B – H. Borová 3:2, 4. Gregor, 57. z pen. Hlaváček, 59. Bělovský – 30. Veselský, 45. Pátek, Světlá B – Batelov 7:2, 10. Křikava, 15. Křikava, 18. Křikava, 23. Křikava, 53. z pen. Dibelka, 60. Křikava, 76. Šimek – 41. Blaško, 43. Vostál, Ždírec B – Habry 2:5, 35. Bílek, 55. Bílek – 16. Kudláček, 38. Vavřička, 82. Kudláček, 85. Vavřička, 89. Kudláček.

1. B TŘÍDA – SKUPINA B
9. kolo: Stonařov – Rudíkov 1:1, 22. Sobotka – 75. Mikyska, Blatnice – Stařeč 3:1, 7. Sova, 17. Hutař, 88. Eberl – 24. Zejda, FŠ Třebíč – Hamry n. S. 3:0, 16. Hobza, 65. Lampíř, 75. Dvořák, Bohdalov – Luka n. J. 0:3, 13. Tuma, 51. Vařejka, 76. Navrátil, Jaroměřice – Přibyslavice 2:4, 12. z pen. Škoda, 51. z pen. Melán – 22. Lopatář, 31. Čermák, 62. Bukáček, 94. z pen. Drapák, Svratka – Polná B 4:3, 15. Fousek, 25. Solnička, 56. Pech, 80. Pech – 29. Jirka, 34. z pen. Procházka, 73. Vácha, Nedvědice – V. Bíteš B 1:4, 58. Pachlopník – 15. Macek, 30. Pokorný, 52. Macek, 71. Macek.