I. B TŘÍDA – SK. A

ANTONÍNŮV DŮL – KOŽLÍ 4:6

Zápas dvou posledních celků tabulky nabídl velkou přestřelku. Domácí měli raketový start, jelikož ve 2. minutě zacílil přesně Šabatka. Antonínův Důl to nabudilo natolik, že první poločas ovládl celkově. Po dvou gólech Voláka to vypadalo na jasnou záležitost a čtvrtou výhru týmu z Jihlavska.

Do druhé půlky nastoupili lépe hosté, Geher snížil, ale protože Všohájek pětadvacet minut před koncem zvýšil na 4:1, měl Antonínův Důl k vítězství velmi blízko. Mohlo se to v tuto chvíli alespoň zdát. Jenže zdání někdy klame. Kožlí vstalo z mrtvých a začalo trestat chyby domácích. Po gólu Víta Šťastného a vlastní brance T. Pokorného už to bylo jen o jednu trefu, a drama bylo na světě! A vyvrcholilo, pro domácí, tím nejhorším možným. Václav Šťastný a M. Pokorný během chvilky skóre otočili, a opařené domácí v závěru ještě dodělal Vít Šťastný!

Góly: 2. Šabatka, 19. a 29. Volák, 65. Všohájek – 53. Geher, 67. a 87. Vít Šťastný, 70. vlastní T. Pokorný, 81. Václav Šťastný, 83. M. Pokorný. Rozhodčí: Dušovský. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas 3:0. Antonínův Důl: Vyskočil – Kalný, Všohájek, T. Pokorný, Kuzmic – Dokic (59. Gavallér), Šancl, Tichánek (79. Zdarsa), Čermák – Volák, Šabatka.

SVRATKA – BATELOV 1:3

Nováček soutěže vládne I. B třídě! To je po víknendu dané, a nikdo Batelovu nevezme titul podzimního mistra!

Hosté vykročili za tímto oceněním velmi rázně. Čekal na nic nečekal a už ve 4. minutě slavil první zásah zápasu! Na batelovské lavičce bylo ještě veseleji, když Havlíček po půlhodině přidal druhou branku. Svratka ale do poločasu našla jednu odpověď.

Domácím se ale vyrovnat ve druhé půlce nepovedlo, místo toho přišel úder od Hrona. Vedení 3:1 si dobře naladění hosté vzít nenechali, a tím ani velký úspěch v podobě nejlepšího podzimního celku!

Góly: 38. Ondra – 4. Čekal, 33. Havlíček, 64. Hron. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 5:1. Diváci: 44. Poločas 1:2. Batelov: Cháb – Ramach, Hron, Houzar, Ehrenberger – Havlíček, Vostál, D. Blaško, Čekal (88. Poledna) – Kapoun (80. Svěrák), M. Blaško (83. Kupka).

I. B TŘÍDA – SK. B

RUDÍKOV– SLAVOJ POLNÁ B 1:2

Domácí měli jedinečnou šanci a toužili po tom, aby získali tři body, a tím hostující rezervu utopili před zimní přestávkou na dně tabulky. Polná tam sice přezimuje, ale po úspěšném tažení jen díky horšímu skóre oproti Rudíkovu. Po vlastním gólu Mikysky se sice na konci první půlky trefil i jeho spoluhráč Dobrovolný, a srovnal skóre. Ale po změně stran zacílil do černého ještě polenský Libor Čaloud, a protože Rudíkovští se už k odpovědi nezmohli, bral tři body Slavoj.

Góly: 42. Dobrovolný – 17. vlastní Mikyska, 69. L. Čaloud. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 1:2. Diváci: 89. Poločas 1:1. Slavoj Polná B: Mezera – Voráček, Gondek, Kratochvíl (79. Dvorský), Juříček (89. Pavelka), Jirka, Tlačbaba (55. Mühlfeit), Sedmík (46. Vacek), Apfelthaler – T. Čaloud (85. Koumar), L. Čaloud.

STONAŘOV – V. BERANOV 2:3

Nešťastně vstoupili do derby domácí, zejména pak Urbánek, který si nechtíc dal vlastní gól a poslal soupeře do vedení. Stonařov pak měl šance na vyrovnání, a brzy se také radovali po gólu TuroNě. Hosté z Velkého Beranova ale dál zlobil, a svůj náskok si vzali ještě do přestávky zpět díky Trnkovi.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce to bylo po Ganzwohlově trefě už 3:1 pro hosty, a přestože v závěru Turoň zadělal na drama, tak vyrovnání se Stonařov nedočkal. Na hřišti ale bylo rušno. Po vzájemné potyčce vyfasovali červenou kartu Bláha a R. Kittler.

Góly: 12. a 87. Turoň – 3. vlastní Urbánek, 32. Trnka, 58. Ganzwohl. Rozhodčí: Polanecký. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (90. Bláha – 90. R. Kittler). Diváci: 93. Poločas 1:2. Stonařov: Měrtl – Bláha, Příhoda, Škrdla, Kubík – Rychlík, Plavec (46. Turoň), Šána, Urbánek – Šmarda, Láznička. Velký Beranov: Procházka – P. Kittler, Trnka, Ganzwohl, Eliáš – Wendl, Pokorný, Smejkal, R. Kittler – Kovařík (64. Pýcha), Svoboda.

LUKA N. J. – BOHDALOV 1:1

Hosté začali skvěle a brzy šli do vedení. Bulant nedal Kanswohlovi šanci. Loučtí se ale po obdržené brance probrali a ještě do poločasu srovnali stav. Zasloužil se o to Bulant.

Po změně stran měly oba celky pár šancí, ale gólmani už za svá záda žádný míč nepustili.

Góly: 26. Bulant – 4. Šimek. Rozhodčí: Gruber. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (82. P. Neuman). Diváci: 100. Poločas: 1:1. Luka nad Jihlavou: Kanswohl – Čaloud (70. Kubeš), Pokorný, Zámostný, Číhal – Kreigsmann, Bratršovský, Navrátil, Vařejka (14. F. Toman) – Hájek, Bulant.