Ta skončila desátým kolem, ve kterém se rozhodlo o osmičce postupujících a také z něj vzešly čtvrtfinálové dvojice play-off.

Fotbalisté Jihlavy Miners se představili na půdě Blanenska. A svého soupeře vůbec nešetřili, když si odvezli plný počet bodů za vysokou výhru 8:2.

Obě mužstva potřebovala vyhrát, aby si zajistila postup do play-off. Podle toho taky vypadaly sestavy, v jakých vyrukovaly na hřiště v Boskovicích oba dva konkurenční rivalové.

O poločasové přestávce byl stav vyrovnaný 2:2. Jenže hned po přestávce dvakrát udeřil jihlavský šikula Svoboda a od té doby už „Horníci“ jen navyšovali skóre.

Ve středeční dohrávce se fotbalistům Nového Města na Moravě (v modrém) podařilo přerušit sérii čtyř porážek v řadě, když Uherský Brod zdolali 1:0.
Nastartuje fotbalisty Vrchoviny výhra last minute? Meziříčí už nemá kam uhýbat

Jihlava tak udržela druhou příčku ve skupině Východ, Blanensko se ani přes pomoc Jana Koudelky a Davida Kršky do vyřazovacích bojů nepodívá.

Ve čtvrtfinále play-off narazí jihlavští fotbalisté na třetí tým tabulky ve skupině Západ. Tím se stali Predátoři Praha. První zápas je na programu 9. května, odveta pak o pět dní později.

Další čtvrtfinálové dvojice play-off tvoří Hanspaulka Praha – Olomouc Mighty Ducks, Vikings Brno – Most a MF Baník Ostrava – Partyzan Příbram.