I. B TŘÍDA – SK. A

A. DŮL – SVRATKA 1:0

Domácí trenér musel v sestavě hodně improvizovat, ale jak se ukázalo, rozhodl se dobře. Ačkoliv výhra jeho týmu byla šťastná, jelikož mladíci ze Svratky dělali domácím nemalé problémy svou rychlostí. S jejich šancemi si ale zkušený celek z Anotonínova Dolu dokázal poradit, a když Tichánek ve druhé půlce překopl zeď a překonal Moučku v hostující brance, bylo vítězství na světě.

„Máme velkou marodku, tak jsme pozvali všechny zálohy, co šlo. My měli průměr asi 38 let, oni 25. Soupeř byl velmi rychlý, byly okamžiky, kdy nás nepustili za půlku. Oni si připravili šance, my také, a vyhrál štastnější. Je to velmi cenná výhra,“ hodnotí trenér Ladislav Čurda.

Gól: 56. Tichánek. Rozhodčí: Landsman. ŽK: 1:1. Diváci: 85. Poločas: 0:0. Antonínův Důl: Hanusek – Pokorný, Čurda, Slavík, Krejčí – Volák, Tichánek, Šancl, Šabatka (84. Všohájek) – Gavallér (90. Šimek), Kovačík.

BATELOV – CHOTĚBOŘ B 3:0

Výbornou práci odvedl nováček na domácí půdě. Hodně tomu pomohl vyloučený hostující Vajrych. Přesilovku totiž dokázali využít Hron, Vostál a Ehrenberger. „Zasloužená výhra. Měli jsme štěstí, že se soupeř nechal vyloučit, my to hned potrestali šibenicí, a pak si to pohlídali,“ hodnotí kouč Batelova Zdeněk Kapoun.

Góly: 40. Hron, 50. Vostál, 71. Ehrenberger. Rozhodčí: Terber. ŽK: 2:0. ČK: 0:1 (39. Vajrych). Diváci: 100. Poločas: 1:0. Batelov: Cháb – Ramach, Hron, Havlíček, Ehrenberger (73. Janko) – Vostál (70. Kupka), L. Kapoun, Vystrčil, Čekal (75. D. Blaško) – O. Beseda (46. M. Blaško), Koreš (65. Houzar).

I. B TŘÍDA – SK. B

NEDVĚDICE– VELKÝ BERANOV 0:0

Šance k vidění byly, ale střelcům se nedařilo. A když už trefili prostor mezi třemi tyčemi, tak zasáhli muži v rukavicích.

Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Velký Beranov: Procházka – Štumar, Ganzwohl, Eliáš, Novák (46. Trnka) – Pokorný (76. Havlín), R. Kittler, Pýcha, Kovařík – Křenek, Svoboda.

FŠ TŘEBÍČ – SLAVOJ POLNÁ B 5:0

V prvním poločase hosté ještě jakž takž domácím stačili, skórovat dovolili jen Hobzovi. Ale když rezervě nevyšel nástup do druhé půlky, brzy inakosovala, zrodila se zcela jednoznačná a zasloužená výhra domácích.

Góly: 23. a 65. Hobza, 53. a 55. Adam, 64. Lampíř. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 1:1. Diváci: 105. Poločas: 1:0. Slavoj Polná B: Rychtecký – Dvorský, Jaroš, Kratochvíl, Voráček – Jan Bohdálek (63. Jakub Bohdálek), Apfelthaler, Jirka (82. Sedmík), Koumar (46. Juříček) – Mühlfeit (75. Šorf), Čaloud.

LUKA N. J. – M. BUDĚJOVICE 3:2

Zbytečně dramatická bitva byla z nedělního pouťového utkání, ve kterém měli navrch domácí. Ale své šance dlouho zahazovali. „Poločas jsme měli vyhrát 4:0,“ měl jasno kouč Luk Zdeněk Dubec, jehož tým ale odcházel do kabin za stavu 1:1. A po změně stran dokonce prohrával. „Po autu nám tam propadl míč na malé vápno, a všichni na to jen koukali,“ kroutil hlavou. Ovšem poté udeřili Navrátil se střídajícím Hintnausem a obrat byl na světě. „Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Měli jsme spoustu dalších šancí,“ dodává Dubec.

Góly: 20. Toman, 59. Navrátil, 78. Hintnaus – 34. Pařízek, 55. Stark. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:1. Diváci: 254. Poločas: 1:1. Luka n. J.: Kanswohl – Čaloud, Pokorný, Kubeš, Kašík – Horáček (79. Sommer), Navrátil, Bratršovský, Vařejka (90. Votava) – Hájek (69. Hintnaus), Toman (86. Čihal).

JAROMĚŘICE– STONAŘOV 0:6

Velmi dobrou partii odehráli hosté v Jaroměřicích, které se dostaly už v první půlce do dvoubrankové ztráty. Tu smazat nedokázaly. Naopak Stonařovští byli dál produktivní, a v poslední čtvrthodině hlavně Příhoda, který během chvíle zkompletoval hattrick.

Góly: 22. Kozojed, 43. Toth, 66. Turoň, 74., 84. a 90. Příhoda (druhý z PK). Rozhodčí: Niederle. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Stonařov: Měrtl – Bláha, Kozojed, Láznička (80. Sedláček), Plavec – Příhoda, Šmarda, Toth, Špaček – Lysý, Turoň (78. Hynk).