Vysokou výhru si v Lučici pochvalovali. „Stále se držíme v horních patrech tabulky a těšíme se na nadcházející souboj s Dobronínem o třetí místo,“ uvedl pro Deník vedoucí A týmu Sokola Lučice Roman Malinský.

Lučickým vyšel vstup do utkání. Lukáš Malínský skóroval už ve druhé minutě. „Přitom domácí měli ještě před tím dvě dobré příležitosti otevřít skóre. Kdyby je proměnili, mohlo být v utkání všechno jinak,“ oddechl si Malinský.

Nestalo se tak, a útočník Malínský přidal ještě do poločasu další tři góly. Ke svým čtyřem trefám potom přidal v poslední minutě zápasu i pátou. Na 5:0 zvyšoval druhý útočník týmu, Martin Lančarič. „Je to velká paráda, když máte v týmu dva hráče, kteří sami dají čtyřicet gólů,“ pochvaluje si vedoucí týmu.

Přesněji: Malínský jich má nyní na svém kontě třiadvacet, Lančařič devatenáct. Dvaačtyřicet z padesáti šesti týmových tref… „Nyní máme mimo hru z důvodu různých zranění pět hráčů, takže je dobře, že nás drží. Lukášovi to nyní střílí, Martin je výborný pozičně. A naštěstí kromě našich dvou střelců chytá skvěle i Josef Šimánek,“ uznává Roman Malinský.

Zmíněné sobotní utkání o třetí místo Lučice – Dobronín slibuje ofenzivní představení. Vždyť za hosty nastupuje na jaře rovněž velmi produktivní snajpr Lubomír Laňka. Kdo bude mít lépe seřízená mířidla?