I. A TŘÍDA – SK. A

MÍROVKA – KOSTELEC 2:0

Sobotní vítěz se mohl na chvíli posunout na třetí místo tabulky, což chtěly obacelky. Po prvním dějství ale nebylo jasné, kdo bude brát body. Kostelečtí ale nezachytili úvod druhého dějství, a hlavně Rásla, který jim dal úvodní gól zápasu. Deset minut nato bylo hostům ještě hůř, jelikož Dvořák nepohrdl nabídnutou penaltou, a bylo to o dva góly. Mírovka závěrečné minuty, i přes snahu kosteleckých fotbalistů, zvládla dobře, a do neděle se posunula hned za vedoucí Kamenici.

Góly: 51. Rásl, 61. Dvořák (PK). Rozhodčí: Fotr. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas 0:0. Kostelec: Žatečka – Kružík (67. Flégr), Lapeš, Procházka – Vavroušek (78. Smejkal), M. Votava, Doležal, Fejt – Neděla, Zadražil.

TELČ – ŠTOKY 4:0

Dlouhou dobu se skóre neměnilo, až na konci první půlky udeřil domácí Vašina. To už na hřišti nebyl hrajícítrenér Nerad, který musel střídat, a na jeho místo přišel Beňo. A tenhle tah se ukázal být dobrý. Beňo ve druhé půlce překonal Uhlíře dvakrát, a dal zápasu jasný směr. Výhru Telče poté pečetil ještě Smejkal.

Góly: 43. Vašina, 53. a 80. Beňo, 89. Smejkal. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:4. Diváci: 139. Poločas: 1:0. Telč: Misař – Smejkal, Všohájek, Vašina (81. Sevelda), Žákovský – Páral, Novák, Matouš (87. Lacko), Kudláček – Nerad (36. Beňo), Jančo (89. Kněžínek).

ČERNÍČ – TŘEŠŤ 2:3

Domácí začali okresní derby výborně. Gall překonal Peštu a jeho tým od 8. minuty vedl. Další góly ale Černíč do poločasu nepřidala, a to ji muselo mrzet. Hosté totiž těsně před odchodem do kabin vyrovnali Herknerem.

Ten samý hráč vývoj zápasu otočil v 69. minutě, a rázem bylo na třešťské straně hodně veselo. Oslavy vedení ale brzy pominuly! Vít Leitkep totiž vzápětí skóre dorovnal. Jenže i tady měla černíčská radost jepičí život. Po dalších třech minutách uzavřel divokou gólovou pasáž třešťský Bečica. A tím derby, ve kterém na sobě narazili bratři Dušan a Michal Lovětínští, také skončilo, ačkoliv v závěru ještě pár šancí k vidění bylo. Body získala Třešť.

Góly: 8. Gall, 70. V. Leitkep – 45. a 69. Herkner, 73. Bečica. Rozhodčí. Voneš. ŽK: 2:3. Diváci: 83. Poločas 1:1. Černíč: M. Novák – V. Leitkep, Lovětínský, Gall, Deutschar – M. Leitkep (84. Jakoubek), Bruzl, Pöndl (62. Beseda), Janoušek – Janko (46. Lacina), Čermák. Třešť: Pešta – Ivan, Bečica, Kříž, Tausch – Veselý (46. Fencík), Krejčí, Kantor, M. Lovětínský – Budíček (78. Rod), Herkner (90. Hartl).

I. A TŘÍDA – SK. B

DOBRONÍN – ŽELETAVA 3:2

Zápas předních celků tabulky začala lépe Želetava, když se už ve 4. minutě prosadil záložník Michal Vrbka. Domácí vyrovnali o čtvrt hodiny později, penaltu proměnil Horáček. Naději na úspěch vzala „ŽeleJuve“ ztráta koncentrace během tří minut v rozmezí 70. a 72. minuty. To se dvakrát trefil kanonýr Tomáš Sedláček. Záhy sice dokázal kontaktní brankou kontrovat znovu Michal Vrbka, ale na kýžený bod už hostující výběr nedosáhl.

Góly: 19. Horáček (PK), 70. a 72. T. Sedláček – 4. a 74. Michal Vrbka. Rozhodčí: Terber, ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1.Dobronín: Jonáš – Novotný, Cink, Hlávka, Laňka – Horáček, Smejkal, L. Sedláček, Pospíchal – Štefko (6. Diňa), T. Sedláček (90. Bořil).