Polenský Slavoj prohrál 2:3 v Kutné Hoře, což prý byla škoda, i když výsledky kouč Michal Lovětínský dává v této fázi na druhou kolej. „Spíš mě trochu mrzí, že máme čtyři nemocné a zraněné. Urbánek, Bajer, Sobotka a Klíma jsou hráči, se kterými se počítá. To mi trochu kazí náladu. Jinak hra má vzestupnou tendenci, to je důležité,“ hodnotil Lovětínský, jehož tým smazal dvoubrankové manko, ale na třetí soupeřův gól už odpověď nenašel.

Porážku 2:4 musel kousat i celek Sapeli Polná. Ten nestačil na divizní Žďár nad Sázavou. Ani tady se ale prohra neřešila, jelikož Jiří Babínek byl rád, že se vůbec přípravný duel odehrál. „My jsme sestavu museli hodně lepit,“ poukázal předseda klubu na několik absencí. „Máme čtyři zraněné, k tomu přibylo několik nemocných, takže jsem byl rád, že jsme tam vůbec odjeli. A je škoda, že jsme neměli k dispozici víc kluků, protože příprava to byla nakonec dobrá,“ tvrdí Babínek.

Sapeláci totiž soupeři z vyšší soutěže vzdorovali statečně. „První poločas byl z mého pohledu vynikající. Ve druhé už jsme nebyli tak silní na míči, ale i tak jsme mohli v závěru vstřelit dvě tři branky, čímž neříkám, že oni to nemohli navýšit,“ doplňuje šéf Sapeli Polná.