SAPELI POLNÁ – ŽIROVNICE 1:2

První poločas byl vyrovnaný, šance měly oba týmy, ale prosadit se dokázal jen domácí Dvořáček. Ten proměnil pokutový kop za ruku v žirovnické šestnáctce. Ve druhém dějství mohl navýšit skóre Padrnos, ale neuspěl, a to byla voda na hostující mlýn. Žirovnice začala zvyšovat tempo a dočkala se vyrovnání. Vodáček také nepohrdl pokutovým kopem. To hosty hodně nabudilo, vycítili šanci, kterou minutu před koncem proměnil ve tři body Vaš.

Góly: 34. Dvořáček (PK) – 77. Vodáček (PK), 89. Vaš. Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas 1:0. Sapeli Polná: Koubek - Barák, Tržil, Reiterman, Dvořáček - Bambula, Brabec, Vacek, Horký - Padrnos (77. Boháček), Částka. Žirovnice: Švec – T. Hřebecký, Tolkner, Knotek, Vaš, M. Hřebecký, Dýnek, Vodáček, Hadrava, Kořínek (63. Staněk), Kučera. Nejlepší hráči: Reiterman – Vodáček, Dýnek.