I. B TŘÍDA – SK. A

A. DŮL – CHOTĚBOŘ B 4:1

Domácí konečně na jaře zabrali, i když po první půlce to na tak jednoznačnou partii nevypadalo. Chotěbořská rezerva totiž kladla odpor, navíc ve 13. minutě ji poslal do vedení Ledvinka! Antonínův Důl ale další porážku v odvetné části nechtěl připustit a Tichánek do poločasu vyrovnal. Po změně stran a hodině hry se postaral o obrat Šabatka, a když hosté hru otevřeli, udeřili ještě Šancl se Slavíkem, který proměnil penaltu.

Góly: 33. Tichánek, 62. Šabatka, 81. Šancl, 87. Slavík (PK) – 13. Ledvinka. Rozhodčí: Maar. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas 1:1. Antonínův Důl: Hanusek – Všohájek, Slavík, Čurda, Pokorný – Vorálek, Šancl, Tichánek (88. Krejčí), Kříž – Šabatka (79. Zdarsa), Volák (54. Gavallér).

ČERNÍČ – TIS 4:2

Favoritem zápasu byli domácí, ale úvod jim moc nevyšel. Jako první se do černého trefil hostující Šidlák. To Černíč probralo, jemnovitě Dušana Lovětínského, který zařídil vyrovnání. Vstup do druhého poločasu byl naopak v moci svěřenců kouče Distela. Lacina po dvou minutách zvýšil na 2:1, ale Tis měl připravenou odpověď. Po hodině hry udeřil Rosecký. To se však nelíbilo Lovětínskému, který proměnil pokutový kop, a než se stačili hosté rozkoukat, zasadil jim čtvrtou ránu Lacina.

Góly: 26. a 69. D. Lovětínský (druhý z PK), 47. a 70. Lacina – 12. Šidlák, 60. Rosecký. Rozhodčí: Pojezný. Bez ŽK. Diváci: 52. Poločas 1:1. Černíč: Novák – V. Leitkep (76. Janko), Gall, Deutschar (83. Pecha), M. Leitkep – Kříž, Janoušek, Lacina, Brom – D. Lovětínský, Čermák (86. Koňák).

I. B TŘÍDA – SK. B

STONAŘOV – BOHDALOV 1:2

Sobotní utkání bylo hodně rozkouskované častými fauly, domácí dokonce viděli sedm žlutých, a k tomu dvě červené! Ve 12. minutě sice poslal do vedení Martin Špaček, ale zanedlouho bylo srovnáno. Mimo dosah Měrtla zacílil hostující Koukal. Navíc domácí přišli po dalších dvou minutách o vyloučeného Jakuba Šmardu, a hosty čekala dlouhá přesilová hra. Tu nakonec využili. Po změně stran skóroval Šimek, a domácí už vyrovnat nedokázali. Navíc dohrávali v devíti, červenou totiž viděl i kapitán Kubík.

Góly: 12. M. Špaček – 26. Koukal, 47. Šimek. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 7:1. ČK: 2:0 (28. Šmarda, 84. Kubík). Diváci: 55. Poločas 1:1. Stonařov: Měrtl – Kozojed, Kubelka, Šána, Příhoda – Bláha, Kubík, Toth, Urbánek – Šmarda, Špaček.

NEDVĚDICE – V. BERANOV 6:1

Hosté jsou na jaře ve velké krizi. Po debaklu z minulého víkendu 2:7 museli tentokrát kousat další vysokou porážku. Nedvědice využila špatného rozpoložení soupeře už v první půlce, ale dva góly jí byly zřejmě málo. Po změně stran sice Ganzwohl snížil na průběžných 1:3, ale to spíše domácí vyprovokovalo, takže následovaly další tři góly!

Góly: 37. Štefka, 38. Sytař, 65. Havlíček, 73. a 81. Vašíček, 75. Prudký (PK) – 64. Ganzwohl. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas 2:0. V. Beranov: Procházka – P. Kittler (46. Jonáš), Štumar, Ganzwohl, Eliáš (79. Markovič) – Novák, Molva, Smejkal, Kittler – Pýcha, Svoboda.

RANTÍŘOV– M. BUDĚJOVICE 1:3

Už to vypadalo, že Rantířov získá s nepříjemným protivníkem a papírovým favoritem cenný bod, ale nakonec z toho nebylo nic. Po 22 minutách sice hostující Stehlík poslal svůj tým do vedení, ale Karel Holub měl také nabito ostrým nábojem a vyrovnal. Zápas spěl do remízového konce, než se trefil v 86. minutě Svoboda. Moravské Budějovice pak výhru pečetily druhou trefou Stehlíka.

Góly: 33. K. Holub – 22. a 88. Stehlík, 86. Svoboda. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 0:1. Diváci: 87. Poločas 1:1. Rantířov: Krupica – Suchý (46. M. Horáček), Živný, Kunče (90. Cabúk), L. Horáček – Lojda, Bartejs, Lát, Pavlíček – K. Holub (83. Kozák), Kourek (73. Oberreiter).

PŘIBYSLAVICE – SLAVOJ POLNÁ B 1:2

Domácí měli zálusk na „snadné“ body, ježen hosté přijeli posíleni o pár hráčů z kádru „áčka“, a Voráč je brzy poslal do jednobrakového trháku. Ten ale smazal po chvilce proměněnou penaltou Matějka. Zápas rozsekl v 67. minutě Smutný, který zajistil Polné tři důležité záchranářské body.

Góly: 11. Matějka (PK) – 6. Voráč, 67. Smutný. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas 1:1. Slavoj Polná B: Rychtecký – Šorf, Jaroš, Kratochvíl, Voráček – Voráč, Holas, Tlačbaba, D. Procházka – Smutný (90. Vavroušek), M. Procházka (85. Vacek).

STAŘEČ – LUKA N. J. 4:3

Loucká radost z vedení měla jepičí život. Po trefě Kreigsmanna totiž přišly dva rychlé údery domácích. Za další dvě minuty to totiž bylo 2:1! A když na začátku druhé části zvýšil Kaňka na 3:1, vypadalo to s hosty bledě. Záhy ale snížil Vomela, a v 68. minutě už bylo skóre nerozhodné, postaral se o to opět Kreigsmann. Čtyřminutový odstup ale dělil jeho branku od gólu domácího Břízy, který se postaral o to, že body zůstaly ve Starči.

Góly: 26. Petránek, 27. a 72. Bříza, 53. Kaňka – 25. a 68. Kreigsmann, 56. Vomela. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:2. Diváci: 124. Poločas 2:1. Luka.: Kanswohl – Čaloud, Kubeš, Bratršovský, Číhal (73. Šimek) – Vařejka, Navrátil, Kucarov, Kreigsmann – Vomela, Toman.