Ten získali v prvním kole. Remíza 1:1 s Šebkovicemi byla pro Sapeli ztrátou, kterou umocnil v nastaveném čase Brabec červenou kartou. „Část viny jde i za námi, realizačním týmem, protože se to vybejkovalo, a on to neunesl. Bohužel teď bude pět zápasů stát, a to pro nás bude ve středu hřiště ztráta,“ má jasno šéf klubu Jiří Babínek.

Fotbalistům Radešínské Svratky (v modrých dresech) se v novém ročníku druhé nejvyšší krajské soutěže vůbec nedaří.
Přehled výsledků druhého kola amatérských fotbalových soutěží

A o uplynulém víkendu přibyl na listinu „trestanců“i Procházka, který se v Chotěboři nechal vyloučit už po půlhodině hry. Vyfasoval dvě žluté, a musel pod sprchy. „Myslím, že obě se daly dát. Ale ta druhá byla úplně zbytečná, to se mělo vyřešit jinak,“ tvrdí předseda Sapeli. „My jsme dva roky po sobě vyhráli soutěž slušnosti, a nikdo nemůže chtít, abychom to vyhráli potřetí,“ doplnil s trochou nadsázky.

V oslabení jeho tým držel krok jen v první půlce, v té druhé domácí třikrát udeřili a vyhráli 3:1. „Muselo to být znát. Ale i u nich měl Stránský dostat červenou, jenže za druhý faul ho rozhodčí jen napomenul. A pak dvěma góly rozhodl,“ podotkl Babínek. „Ale my musíme začít sami u sebe. Ta hra není dobrá a každý se musí dívat na svůj výkon.“ (vb)