SAPELI POLNÁ – PŘIBYSLAV 5:2

První minuty zápasu byly v jasné režii Sapeli. Po pěkné kombinaci vyslal Brabec do šestnáctky Vacka, který našel volného Skotara, a bylo to 1:0. Tentýž hráč pak promarnil hned několik šancí, udeřit mohl i Reiterman. Na druhé straně hrozil hlavně Krčál svými střelami z dálky, a jedna se ujala – 1:1. V lepším rozpoložení šla do kabin nakonec stejně Polná. Skotar tentokrát po závaru zamířil přesně.

Ve druhé půlce mohl vyrovnat Vostál, ale hlavou minul, a další projektil Krčála zlikvidoval Koubek. Klid na domácí kopačky dal až faul na Částku a proměněná penalta Dvořáčka. Poté pálil přesně po přihrávce Částky Barák, který těsně před koncem odpověděl pěkným obstřelem na snížení Škachy.

Góly: 2. a 38. Skotar, 75. Dvořáček (PK), 83. a 90. Barák – 34. Krčál, 85. Škacha. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 2:1. Sapeli Polná: Koubek – Benáček, Tržil, Reiterman, Barák (91. Boháček) – Dvořáček, Brabec (70. Matějíček), T. Matějíček, Vacek – Skotar (80. Horký), M. Matějíček (51. Částka). Přibyslav: Pazderka – Votava, Prchal, Vopršal, Ondra – Novotný, Pochop, Krčál, Sibera (61. Škacha) – Bačkovský (66. Vykoukal), Vostál. Nejlepší hráči: Vacek, Barák – Krčál.

BEDŘICHOV - OKŘÍŠKY 5:3

Hned zkraje zápasu se dostal míč ve vápně k Divišovi, a ten ho doklepl zblízka do sítě – 1:0. Parádním kouskem se poté blýskl Lacina, který zastříhal nůžkami a o břevno navýšil vedení Bedřichova. Okříšky se vrátily do hry po standardce a Večeřově snížení, a Zemanův projektil ve vápně znamenal vyrovnání. Nicméně domácí si díky Divišovi, který hlavou usměrnil přesný centr Laciny, vzali ještě do přestávky vedení zpět.

Mladý dorostenec v barvách Bedřichova řádil i po změně stran. Po hodině hry to bylo díky němu už 5:2! Hosté poté po závaru ještě snížili, ale domácí se o premiérovou výhru v soutěži připravit nenechali. Vylepšit ji mohl Lacina, ale Fiala jeho sólo zneškodnil.

Góly: 4., 41., 58. a 60. Diviš, 8. Lacina - 29. Večeřa, 35. Zeman, 72. Vostal. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 6:2. Diváci: 100. Poločas: 3:2. Bedřichov: Šána - Paulík, Mareš, Mašek, Dvořáček - Neuwirth (76. Vaněk), Grepl, Göth (62. Štěpánek), Novák - Lacina (90. Šaroun), Diviš (86. Havlík). Okříšky: Fiala - Trnka, Němec, Rampír - Zeman, Dubský, Široký (67. Vostal), Dočekal, Ryšavý – Večeřa (75. Jůza), Bence (72. Bulant). Nejlepší hráči: Diviš, Lacina – Večeřa.