Ve skupině A se Černíč představila podruhé za sebou na domácím hřišti, a podruhé zvítězila. V nedělním dopoledním mači hostili svěřenci trenéra Distela nebezpečnou Lípu, která dlouhou dobu vzdorovala, ale deset minut před koncem neuhlídala Dušana Lovětínského, který rozhodl.

Na medailové pozici znovu dotírá i Antonínův Důl. Ten hrál o víkendu ve Šmolovech, kde nakonec neponechal nic náhodě a odvezl si vítězství 3:1. Domácí sice čtvrt hodiny před koncem vykřesali jiskru naděje, když snížili na rozdíl jedné branky, ale vzápětí jim překazil radost Šabatka.

Ve skupině B se zvedá rezerva Slavoje Polná. Ta dokázala uspět ve Štěpánově. Na důležité vítězství zadělali hosté v závěru první půlky. Skóre otevřel Šimek, a před odchodem do kabin vykolejil domácí druhou trefou Smutný. Tentýž hráč po změně stran ještě nepohrdl penaltou.

Rantířovu se naopak nepovedlo navázat na dva poslední zápasy a zisk čtyř bodů. Doma totiž vybouchl s Přibyslavicemi. Po půlce to ještě nevypadalo tak hrůzostrašně, Rantířovští ztráceli jen jeden gól (1:2), ale pasáž mezi 53. a 75. minutou jim totálně nevyšla. Na vině byl hostující Lopatář, autor čtyř gólů, které byly základním kamenem pro jasnou výhru 6:1!

Víkendovým výsledkem 1:5 se nebudou chlubit ani ve Stonařově. Nováček I. B třídy skupiny B ve Starči tvrdě narazil. Na první gól sice reagoval Láznička, ale v rozmezí 31. a 38. minuty se domácí prosadili hned třikrát, což hosty zlomilo. Trnem v oku hostů musel být Pislcajk, který napodobil Lopatáře a zničil soupeře čtyřmi brankami!

Nebývá to zvykem, že by se ve Velkém Beranově čekalo na gól marně. Tentokrát ale takový zápas přišel. Domácí hostili Bohdalov, a přestože byli papírovým favoritem, překonat gólmana Chalupu se jim nepodařilo.

Skvěle si naopak včera vedl tým Luk nad Jihlavou. Počítky sice v úvodu zlobily, ale své šance, včetně penalty, neproměnily, což byla voda na domácí mlýn. Výhru 5:1 řídil Filip Toman, který překonal Šobeje třikrát.

Utkání 11. kola FNL mezi FC Vysočina Jihlava a MFK Chrudim.
Vysočina po boji udolala houževnatou Chrudim