I. B TŘÍDA – SK. A

ŽDÍREC N. D. B – A. DŮL 1:1

K vidění byl oboustranně pohledný fotbal, oba celky jsou fotbalové. Začátek zápasu byl v režii hostů a zaslouženě šli do vedení. Šancl dostal přihrávku mezi obránce, udělal kličku brankáři a otevřel skóre. Jenže o čtyři minuty bylo srovnáno. Jiří Matějka využil centrovaný balon do vápna a hlavičkou zamířil do sítě. Další šance obou celků vyzněly na prázdno.

Góly: 17. Jiří Matějka – 13. Šancl. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1. A. Důl: Hanusek – Zdarsa, Slavík, Všohájek, Pokorný – Vorálek, Kříž, Tichánek, Šancl – Pokorný, Satrapa (30. Volák).

CHOTĚBOŘ B – ČERNÍČ 2:0

Domácí nezačali špatně, dařila se jim kombinace a po chybě stoperů šli do vedení, když se trefil Ledvinka. Hosté měli jednu vážnou šanci na konci poločasu, ale z rychlého brejku nastřelili břevno. Ve druhé půli byl scénář podobný jako v prvním. Ale od 75. minuty, kdy se nechal zbytečně vyloučit domácí stoper Málek, převzali iniciativu fotbalisté Černíče. Ovšem vedlo to jen k jedné vážnější příležitosti, ale tu zlikvidoval chotěbořský gólman. Naopak domácí pojistili vítězství tři minuty před koncem, kdy hlavou mířil přesně Nedvěd.

Góly: 35. Ledvinka, 87. Nedvěd. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (75. Málek). Diváci: 60. Poločas: 1:0. Černíč: Novák – V. Leitkep, Beseda, Deutschar, Gall – M. Leitkep, Doležal, Janoušek, Povolný – Brom, Lacina.

I. B TŘÍDA – SK. B

SLAVOJ POLNÁ B – STONAŘOV 2:4
Nováček ze Stonařova začal aktivně a domácí museli být rádi, že své šance v úvodu zahodil. A děkovali i Jarošovi, který nejdříve udeřil hlavou po rohu a poté po individuální akci zvýšil už na 2:0. To ale rezervě Slavoje nestačilo. V závěru poločasu se přece jen hosté dočkali. Šána sklepl míč nabíhajícímu Šmardovi, který se trefil do šibenice.

Ve druhé půlce šel Stonařov za obratem. Brzy skóroval Kozojed, který procedil míč mezi tyčí a Rychteckým. Stejný hráč pak skutečně vývoj otočil. A když se v 80. minutě povedla hostům přímočará akce – Měrtl vykopl balon, Kozojed ho sklepl Příhodovi, a ten nezaváhal.

Góly: 20. a 27. Jaroš – 39. Šmarda, 50. a 72. Kozojed, 80. Příhoda. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 0:1. Diváci: 67. Poločas 2:1. Slavoj Polná B: Rychtecký – Skryja, Jaroš, Kratochvíl, Barák – Takács (67. Mühlfeit), Gondek, Šorf (54. Vavroušek), Procházka – Čaloud, Jelínek. Stonařov: Měrtl – Šmarda (90. Urbánek), Kubík, Kubelka, Toth – Šána, Kalenda, Bláha, Příhoda – Čumpl (87. Láznička), Kozojed.

V. BERANOV– PŘIBYSLAVICE 3:2
Jak už to tak bývá, ve Velkém Beranově nebyla nouze o gólové momenty. Ten první obstaral už po osmi minutách hry hostující Kopeček, ale jeho týmu radost dlouho nevydržela. Ganzwohl celkem brzy stav dorovnal. Pak se hrála chvíli vyrovnaná partie, ale Beranov přece jen více útočil, a díky Matějíčkovi se dostal do vedení. Navíc těsně před odchodem do kabin nepokryli hosté Eliáše, a ten přidal třetí trefu Velkého Beranova.

Domácí neměli kam spěchat, ale čtvrtý gól by premiérovou výhru potvrdil. Jenže z šancí se neurodilo, a čtvrt hodiny před koncem bylo díky Kovářovi najednou znovu o co hrát. Kontaktní branka hosty nabudila, ale na bodový zisk to nakonec nestačilo.

Góly: 11. Ganzwohl, 38. Matějíček, 44. Eliáš ml. – 8. Kopeček, 74. Kovář. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas 3:1. Velký Beranov: Markovič – Štumar, P. Kittler, Kovařík (86. Smejkal), R. Kittler – Miška (75. Pokorný), Eliáš ml. (90. Neshyba), Pejřimovský, Matějíček – Novák (84. Pýcha), Ganzwohl.

RANTÍŘOV – LUKA N. J. 1:6
Ačkoliv byli v první půlce domácí možná více na míči než hosté, tak skóre se hýbalo jen jedním směrem. Luka prostě byla produktivní. Číhal procpal míč na Tomana, který nabil Vařejkovi, a ten nezaváhal. Zvýšení měl na svědomí Toman, který si pohrál s obránci a přízemní střelou nedal Krupicovi šanci. Stejný hráč se prosadil do poločasu ještě jednou. Tentokrát mířil přesně do šibenice. Předtím ale mohli udeřit Rantířovští, jenže svou velkou šancí pohrdli.

Do druhé půlky pak domácí vlétli s odhodláním, měli nápor, ale v obraně mezírky, a toho využil opět Toman. Čtvrtý gól domácí zlomil úplně, a to i přesto, že se Lojda postaral o čestný úspěšný a snížil na 1:4. Závěr totiž patřil opět hráčům Luk. Vařejka přidal pátou trefu, a deset minut před koncem podtrhl svou gólovou šou čtvrtým úspěchem Toman.

Góly: 52. Lojda – 9. a 64. Vařejka, 21., 42., 50. a 80. Toman. Rozhodčí: Nenadál. Bez ŽK. Diváci: 150. Poločas 0:3. Rantířov: Krupica – Kunče, Vyskočil, Vítek (85. Grundza), J. Holub – Karásek, Lojda, Bartejs, K. Holub – Kubín (64. Klíma), Procházka. Luka n. J.: Kanswohl – Stejskal (72. Pokorný), Kubeš, Bratršovský, Číhal – Hlávka, Čihal (64. Vomela), Kucarov (56. Hintnaus) – Toman, Šimek.