„Když v 89. minutě prohráváte 1:3 a remizujete, tak je to zlatý bod, ale já myslím, že jsme si zasloužili spíš prohrát. Pro Světlou je to hořký výsledek, zasloužila si vyhrát,“ tvrdí trenér lídra soutěže Zbyněk Peštál, který byl rozhořčený, že jeho tým podal podprůměrný výkon. „Byl diametrálně odlišné od výkonu, který jsme odvedli v Dobroníně a já nevím, co se stalo. První tým tabulky tohle doma nemůže předvádět, takhle se nesmíme prezentovat,“ má jasno kouč Bedřichova.

Ten si dlouhou dobu koledoval. V první půlce ale inkasoval jen jednou. „My jsme nedokázali nahradit Grepla a Götha. Světlá hrála dobře zezadu, k ničemu nás nepouštěla. Ten její gól v závěru poločasu byl zasloužený,“ uznal.

Ve druhé části už přece jen Bedřichov zabral. „My jsme se ve druhé půlce malinko zlepšili, ale nebylo to ono,“ ví trenér, jehož tým ještě v 89. minutě prohrával 1:3. A když už to vypadalo na poklidný závěr, tak střídající Havlík našel Lacinu, který hlavou snížil. A hned po rozehrání hosté ztratili míč, Havlík se dostal do vápna, kde byl faulován, a Lacina z penalty vyrovnal! „Bod je neskutečný, ale není koho pochválit. Teď musíme v Třešti podat úplně jiný výkon, je to derby a o motivaci by mělo být postaráno,“ dodává Zbyněk Peštál.