Jasným šlágrem třetího kola byl souboj lídra skončené sezony okresního přeboru Jihlavska s účastníkem 1. B třídy. Rozhodující byl hned první poločas. „Ten se nám podařil. Dokázali jsme dát krásné góly a zajistit si výhru,“ těšilo vítězný tábor.

Po změně stran došlo k prostřídání, hosté byli o něco fotbalovější, ale pohledných akcí ubylo. Přibyslavice se na dostřel branky Antonína Krupici dostávaly jen sporadicky.

Uspěly ambiciózní týmy z nižších soutěží. Předín díky první půli jasně přehrál Opatov, Čáslavice se i přes nepřízeň počasí prosadily proti Rokytnici. Následující víkend může hodně napovědět o nasazení týmů do závěrečných zápasů o umístění.

VÝSLEDKY TŘETÍHO KOLA
Předín – Opatov 6:2 (6:0), O. Vrbka 2, Báňa 2, T. Vrbka, Machovec – Daniel, Jirka.
Kněžice – Přibyslavice 4:1 (3:0), F. Salák 2, D. Salák, J. Hons – Částka.
Čáslavice – Rokytnice 3:1 (1:1), Šimek 2, Růžička - nehlášeno. Zápas byl ukončen v 77. minutě kvůli silnému dešti.

Příští kolo, sobota 17,00: Opatov - Čáslavice. Neděle 14. června: Přibyslavice – Rokytnice (16.00), Kněžice – Předín (16.30).