Potvrdili roli favoritů. Fotbalisté Sapeli Polná a Nové Vsi zdolali ve středečním semifinále Krajského poháru Vysočiny své o třídu níže hrající soupeře a vybojovali si tak právo zabojovat o titul držitele pohárové trofeje Kraje Vysočina.

A v žádném případě se nejednalo o nějaké dramatické duely. Spíše naopak, oba zápasy se nakonec zvrhly v poměrně jednoznačné brankové hody.

V tom prvním rozhodli fotbalisté Sapeli Polné o své vysoké výhře 10:3 nad Kouty už během úvodního dějství. V něm totiž svému soupeři nasázeli osm branek.

Nová Ves naopak nechala fotbalisty Kamenice nad Lipou „čichnout“ v první půli. Byla to však jen hra kočky s myší. Obhájce titulu jde do finále po výhře 7:0.

SEMIFINÁLE KRAJSKÉHO POHÁRU
SAPELI POLNÁ – KOUTY 10:3
Góly: 2., 25., 28. a 53. Mikeš, 4. Padrnos, 15. Reiterman, 33. Mužík, 45. Poul, 69. Matějíček, 70. Skotar – 6. Coufal, 55. a 83. Havelka. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:0. Diváci: 25. Poločas: 8:1. Sapeli Polná: Rezičenko (46. Brambora)– Tržil (46. Fišer), Reiterman, Poul, Mikeš, Mužík (71. Babínek), Flekal (67. Šebesta), Matějíček, Brabec, Šimek, Padrnos (69. Skotar). Kouty: Dohnal – Všohájek, Růžička, Havelka, Parma, Hrůza, Navrkal, Coufal, P. Dočekal, M. Dočekal, Semrád.

NOVÁ VES – KAMENICE N. L. 7:0
Góly: 20. V. Komínek, 35. a 52. J. Šandera, 70. F. Nečas, 73. Ptáček, 77. a 82. Žák. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Nová Ves: Fuksa – Dacer, Forchtsam, L. Komínek, V. Komínek (78. T. Nečas), M. Novotný (71. Ptáček), F. Nečas, J. Nečas, J. Šandera (65. V. Novotný), P. Šandera, Žák. Kamenice nad Lipou: Přibyl – Zahradník, Melzoch, Tetiva, Tomáš Hadrava (73. Hadač), Zdeněk, Míka (46. Jůn), Zahradník, Josef Hadrava (83. Chvála), Brož, Dvořák.