LEDEČ N. S. – BEDŘICHOV 0:0

První poločas měli mírně ze hry domácí, Martinek se dostal do šance a nastřelil břevno. Hosté spoléhali na brejky ze zajištěné obrany. Po změně stran domácí ještě více přidali na obrátkách a hra byla hlavně v jejich režii, ale Martinek nastřelil opět tyč, navíc Gramerovi vychytal penaltu brankář Šána. Pak ohrozili branku i hosté, ale nic z toho nebylo. Ledeč mohla přeci jen ještě vyhrát, ale v poslední minutě Fišer z bezprostřední blízkosti napálil jen brankáře.

Rozhodčí: Beneš. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Ledeč n. S.: T. Bezděk – J. Gramer (15. Turek), Šíma, Žemlička, Karel – Smejkal, Nepovím, F. Gramer, Vodička (60. Fišer) – S. Bezděk (76. Chlubna), Martinek. Bedřichov: Šána – Zamazal, Mašek, Dvořáček, Mareš – Štěpánek, Diviš (67. Havlík), Neuwirth (89. Paulík), Vaněk (73. Grepl) – Lacina, Altrichter (86. Fuxa). Nejlepší hráči: Martínek, Žemlička – Lacina.

SAPELI POLNÁ - ŠEBKOVICE 1:2

Domácí měli od začátku navrch. Po křídle plách Částka, naservíroval míč do malého vápna, ale Padrnos pálil nad branku. Za chvíli mohl udeřit Částka, ale ten proměnil až svou druhou šanci. Po Padrnosově vybídnutí udeřil hlavou. Tito dva byli opět vidět v 17. minutě, ale Padrnos minul. A to mrzelo, protože Šebkovice vyrovnal po dalekonosné střele Kotyčky. Po změně stran se mohlo skóre změnit na obou stranách, ale až pět minut před koncem přišlo rozuzlení. Střídající Roupec zahrál přímý kop, na který byl Pokorný krátký. A Šebkovice mohly slavit premiérové tři body!

Góly: 8. Částka - 20. Kotačka, 85. Roupec. Rozhodčí: Dvořák - Ondřej Terber, Pavel Doskočil. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas 1:1. Sapeli Polná: Pokorný - Flekal, Tržil, Reiterman, Barák - Matějíček (46. Horký), Brabec (46. Fišer), Bambula, Dvořáček - Padrnos (77. Mezera), Částka. Šebkovice: Klubal – Němec, Dvořák, D. Karásek, Z. Karásek – Prokeš, Busta (70. Roupec), Renát, Říha (61. Večeřa) – Kotačka, Novotný. Nejlepší hráči: Dvořáček – Kotačka, Karásek.