ŽELETAVA – TASOVICE 2:4 PP

Fotbalisté ŽeleJuve zaskočili favorita aktivní hrou, do patnácti minut si vytvořili tři velmi dobré šance. Bohužel je neproměnili, a tak přišel trest: V 19. minutě uklízel míč do odkryté branky Lapeš. O rychlé akci z levé strany pak vyrovnal T. Vrbka, který měl další dvě slibné šance.

Po změně stran se blýskl parádní střelou Michal Vrbka, jež však branku Stejskala těsně minula. Skvělými zákroky se vyznamenal i jeho protějšek Partl. Když pak na 2:1 v 76. minutě zvýšil Lapeš, zdálo se být rozhodnuto. Tasovice ale dřely a z brejku Jičínský vyrovnal. V prodloužení však měli hosté více sil a strhli misky vah na svou stranu.

„Pěkný zápas. Na to, že Tasovice hrají o dvě soutěže výš, tak jsme zápas odehráli dobře. Je to ale škoda,“ posteskl si brankář K)Jakub Partl.

Góly: 28. T. Vrbka, 85. Jičínský – 19., 76., 95. a 120. Lapeš. Rozhodčí: Hudec, ŽK: 5:2. Diváci: 160. Poločas: 1:1. Želetava: Partl – Poledna (102. Janíček), Vladeka, Martin Vrbka, Malík – Báňa, Vranka (62. Ondráček), Michal Vrbka, Čurda (75. Jičínský) – Simandl – T. Vrbka (56. Pacas).