Před týdnem se ve Stáji hrál dobrý fotbal. Padaly i góly, a zejména v první půlce nebylo na hře znát, že pauza byla tak dlouhá. Minulý víkend se mělo hrát i v Batelově. Ale počasí bylo proti. „Domluvili jsme se s kluky z Kostelce a Horní Cerekve, kteří vytvořili tým, protože spolu hrají malou kopanou. Už jsme byli rozcvičení, ale když jsme šli do kabin a chystali se na zápas, tak přišla průtrž a my to museli zrušit. Takže kluci přijeli a zase odjeli,“ nastínil strasti s první neúspěšnou přípravou trenér Batelova Zdeněk Kapoun.

Víkendový program příprav
SOBOTA: Antonínův Důl – Bedřichov (13.00), Cejle – Batelov (16.30), Želetava – Stará Říše (17.00).
NEDĚLE: Třešť – Bedřichov (15.00), Dobronín – Sapeli Polná (16.00).

Nicméně v další a úspěšný pokus kouč bétřídního nováčka věří. I když to zase trochu skřípalo a dateily se prý ještě ladí. „Měli jsme hrát s Černíčí, ale ta to nakonec odřekla. Tak budeme hrát v Cejli. Není to sice ještě na sto procent, ale jsme předběžně domluvení, že bychom tam v sobotu jeli,“ doplňuje Kapoun.

Jihlavský výběr (v modrém) se v rámci přípravy utká se starou gardou Pohledu, Okříškami a Světlou.
Jihlavské fotbalistky se přípravou baví. Na kole dobyly už dva hrady

Po dlouhé pauze se v sobotu představí na hřišti i fotbalisté Staré Říše. Divizní výběr zajíždí do Želetavy. Síly změří v ten den také Antonínův Důl s Bedřichovem, který do nedaleké vesnice vyšle tým složený z mladších hráčů. Ti starší a zkušenější mají naplánovaný zápas až na neděli. Hrát se bude v Třešti. Navázat na dobrý výsledek a vítězství 5:2 nad Bedřichovem se v neděli pokusí celek Sapeli Polná, který zajíždí do Dobronína.