1. B TŘÍDA – SK. B
TJ VELKÝ BERANOV
Představa o novém ročníku byla ve Velkém Beranově jiná. Po loňsku a třetím místě namlsaný celek trenéra Vyskočila sice odstartoval výborně, tři první zápasy vyhrál, a pak bral bod v derby se Stonařovem, jenže poté se přestalo dařit.
Forma i díky častým vynuceným změnám v sestavě klesla a z dalších šesti zápasů dokázali Beranovští vytěžit jen jednu jedinou výhru! Nebylo se tedy čemu divit, že v tabulce se kolo za kolem propadali níž a níž. Zastavili se až v jejím středu.
ZNÁMKA DENÍKU: 3

SK BOWOL METAL LUKA N. J.
(7. místo, 19:22, 13 bodů)
Loučtí fotbalisté měnili v posledních letech hodně trenéry, až se nakonec dobrali k tomu, že zvolili klubem osvědčenou osobu. Hrajícím koučem se stal Milan Bratršovský.
Ten věřil, že ze svého týmu dokáže vymáčknout maximum tím, že bude vyžadovat pracovitost a soudržnost. A zdá se, že tato léčba je úspěšná. Alespoň v porovnání s minulým podzimem. Skvělý byl zejména start, jelikož po třech kolech měla Luka sedm bodů. Poté se sice našli tři přemožitelé, ale i tak byl znát progres.
ZNÁMKA DENÍKU: 2

SOKOL STONAŘOV
(9. místo, 24:28, 13 bodů)
Podobně jako Velkému Beranovu se ani Stonařovu nepovedlo navázat na rok staré výsledky a postavení v tabulce.
Sokol zůstal za očekáváním, jelikož střídal dobré výkony se špatnými. Dvě kola před koncem to ještě vypadalo, že by mohl skončit klidně na medailových příčkách. Ovšem důležité mače s Bohdalovem a FŠ Třebíč ovládl soupeř, a tak se ve Stonařově musí spokojit jen se třinácti body a až devátým místem.
ZNÁMKA DENÍKU: 3

SLAVOJ POLNÁ B
(13. místo, 16:26, 10 bodů)
Naprosto stejný počet bodů měla záloha Slavoje i v minulé sezoně, v níž však během podzimu odehrála o tři zápasy víc. Zlepšení tu určité je, ačkoliv předposlední místo těšit nemůže.
Start soutěže ji vůbec nevyšel, jelikož tři úvodní mače prohrála. Trochu sebevědomí ji dodala remíza v Rudíkově, po které se „béčko“ drželo starého známého – můj dům, můj hrad! Na vlastní půdě získala všechny tři své výhry, a přestože je až předposlední, drží se na dostřel soupeřům. Na čtvrté Hamry ztrácí jen pět bodů!
ZNÁMKA DENÍKU: 3-