BRTNICE – RANTÍŘOV 1:6

Hosté neponechali nic náhodě a za výhrou šli od prvních minut. Vídenský první poločas gólově načal i ukončil, mezi tím stihli udeřit také Kozák s Klímou. Rantířov nezaváhal ani po snížení Doležala a zápas dotáhl do vítězného konce.

Góly: 49. Doležal – 6. a 26. Vídneský, 17. Kozák, 23. Klíma, 66. a 68. Živný. Rozhodčí: I. Kříž. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:4. Brtnice: Plaček – Jan Vyskočil, Roman Kružík, Radek Kružík, Brussmann – T. Doležal, R. Vyskočil, P. Kružík, Homola (62. Votava) – Kacafírek, Z. Doležal (46. Růžička). Rantířov: Pavlíček – Chudoba (73. Procházka), Kunče, Cibulka (76. Urbánek), L. Horáček – Klíma (62. Karásek), Maštera (46. Lát), Bartejs, Vídenský – Živný (84. Pernica), Kozák.

LUKA B – KNĚŽICE 0:3

Lídr soutěže v Lukách zadělal na šestou výhru v rozmezí pouhých deseti minut. Po půlhodině hry totiž udeřil Krajcr, zanedlouho se prosadil i David Salák, a to hned dvakrát. Druhý poločas přinesl už jen vyloučení domácího Pekárka.

Góly: 33. Krajcr, 35. a 42. D. Salák. Rozhodčí: Kalaš. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (62. Pekárek). Diváci: 40. Poločas: 0:3. Luka B: Petr – Rychlý, Hlávka, Votava, Sommer – Poláček, Švaříček, Flesar, Procházka – Jahelka, Pekárek. Kněžice: Kourek – Kříž, Indra, svoboda, Sobotka – F. Salák, Putyera, D. Salák, Krajcr – F. Krupica, A. Krupica.

BÍTOVČICE – JAMNÉ 2:3

V první půlce se prosadily oba celky jednou. Na branku Mikeše odpověděl domácí Novotný. Bítovčice pak skóre otočily zásluhou Hrada. Závěrečnou desetiminutovku ovšem domácí nezvládli. Nejdříve srovnal Lokvenc a minut před koncem zařídil výhru hostů Mikeš!

Góly: 37. Novotný, 72. Hrad – 24. a 89. Mikeš, 84. Lokvenc. Rozhodčí: Lysý. ŽK: 4:1. Diváci: 43. Poločas: 1:1. Bítovčice: L. Chvátal – Vacek (67. Pokorný), Novotný, Kourek, Hrad – Vojtěch Caha, Cemper, Matula, Bartušek – Fejta, Ďásek. Jamné: Špejtek – Skryja, M. Tlačbaba, Pavlíček, Musil (51. P. Tlačbaba) – Formáček (61. Pytlík), Kučera, Mikeš, Bartoš – Lokvenc, Novotný.

Dobronín měl štěstí. Výhry v Radešínské Svratce si cení

PUKLICE – PAVLOV 7:1

Po pětačtyřiceti minutách to nevypadalo na žádnou kanonádu, ale do druhé půlce přišli domácí jako vyměnění, a na hřišti se začaly dít věci. S góly se roztrhl pytel a Pavlovští si domů odvezli pořádný debakl.

Góly: 28. a 73. Špendlíček, 56. a 88. Souček, 66. Tůma, 67. a 72. D. Skotar – 26. Hudec. Rozhodčí: Jakl. ŽK: 1:0. Diváci: 76. Poločas: 1:1. Puklice: Kabelka – Šimek, Kos, Tůma, Špendlíček – Medvík (28. Toufar), Dissanayake (65. D. Skotar), Souček, Kružík – Křišťál, Pauser. Pavlov: Nechvátal – Růžička, Hudec, Vybíral, Bartoň – Fencík (76. Popelář), Petráš, Fortelný, Němeček – Horák, Holub.

ŽDÍREC – ST. ŘÍŠE B 4:4

Hodně velká divočina to byla ve Ždírci, který sice šel do vedení, ale v poločase jeden gól nakonec ztrácel. Velkou měrou se o stav 2:3 postaral Karkula, který rozhodl o dělbě bodů. Ždírec ve druhé části dokázal skóre otočit, ale šest minut před koncem kanonýr hostů vyrovnal z penalty.

Góly: 3. O. Záškoda (PK), 31. Myhovych, 77. Sedlák, 82. Hably – 16., 33. a 84. Karkula (třetí z PK), 41. Kratochvíl. Rozhodčí: Surán. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:3. Ždírec: B. Fiala – Jaroš, Lacina, Klíma (55. Sedlák), V. Fiala – L. Záškoda, Forman, Myhovych, Černý – O. Záškoda, Hably. Stará Říše B: Svoboda – Karkula, Bartoň (67. Buzek), Vobůrka, Charvát – Činčera, Kupka, Pokorný, Kratochvíl – Zedníček, Čapoun.

DOBRONÍN B – TŘEŠŤ B 2:3

Souboj dvou rezervních celků se od začátku vyvíjel lépe pro hosty, kteří šli do dvoubrankového vedení. Cink sice za domácí také dvakrát udeřil, když proměnil oba pokutové kopy, ten druhý ale v poslední minutě.

Góly: 51. a 90. Cink (oba z PK) – 39. a 59. P. Svoboda, 18. Vondruška. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Dobronín B: Kraučík – Diňa, Hlávka, Cink, D. Meloun – Štefka, P. Meloun, Klenovský (62. Radek Chvátal), Bořil (33. Macek) – Roman Chvátal (46. Brabenec), T. Sedláček. Třešť B: Císař – Gutwald, Doležal, J. Svoboda, Novák (79. Kříž) – Lupač, P. Svoboda, Budíček, Vrátil – Kubala (64. Švejda), Vondruška (59. Vondrák).

CEJLE – NADĚJOV 6:4

Velkou kanonádu spustili hráči obou týmů už v prvním dějství. Hosté šli rychle do dvoubrankového vedení, ale jak rychle ho nabyli, tak rychle ho pozbyli. Ve 34. minutě už vedli domácí! Nakonec se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ten ale dlouho po přestávce nevydržel. Fotbalisté Cejle měli více střelného prachu, a tak na konci slavili divokou výhru.

Góly: 19., 24. a 34. M. Bednařík, 51. Mikeš, 81. Mareš, 87. Dolejší – 3. a 38. Hubený, 12. O. Klimeš, 87. Tlačbaba. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 3:3. Cejle: Tomala – Mareš, Kalaš, Havlíček, Zlatuška – J. Bednařík, M. Bednařík, Klíma (65. Vlček), Havel – D. Čáp, Mikeš. Nadějov: Mareček – Pytlík, Pech, O. Klimeš, Šimek – Novotný, Hubený, Pavlíček, Tlačbaba – L. Klimeš, Augustin (84. Oberreiter).

1. Kněžice 6 6 0 0 27:6 18

2. Jamné 6 5 1 0 19:9 16

3. Třešť B 5 5 0 0 34:5 15

4. Rantířov 6 4 0 2 27:14 12

5. Puklice 5 4 0 1 22:11 12

6. Nadějov 6 3 1 2 18:20 10

7. Cejle 6 3 0 3 14:16 9

8. Bítovčice 6 2 1 3 16:20 7