OKRESNÍ PŘEBOR

13. kolo: Dobronín B – Puklice 5:5 (2:1), Nadějov – Rantířov 2:5 (1:2), Kněžice – Pavlov 8:0 (3:0), Cejle – Ždírec 1:3 (0:1), Brtnice – Jamné 1:2 (0:1), Luka n. Jihl. B – Bítovčice 1:1 (0:0), Třešť B – Stará Říše B 2:4 (1:3).

1. Kněžice 12 11 1 0 54:11 34

2. Jamné 12 8 3 1 32:18 27

3. Rantířov 12 8 1 3 45:26 25

4. Puklice 12 7 4 1 44:27 25

5. Třešť B 12 6 2 4 47:23 20

6. Cejle 12 6 1 5 31:31 19

7. Nadějov 12 4 2 6 36:45 14

8. Ždírec 12 4 1 7 26:47 13

9. Luka n. J. B 12 3 3 6 23:27 12

10. Bítovčice 12 3 3 6 30:38 12

11. Stará Říše B 12 3 3 6 30:39 12

12. Dobronín B 12 3 3 6 29:49 12

13. Brtnice 12 1 3 8 16:32 6

14. Pavlov 12 2 0 10 24:54 6

III. TŘÍDA

13. kolo: Černíč B/Červ. Hrádek – Stonařov B 2:7 (0:5), Věžnice – Kozlov 2:6 (0:0), Puklice B – Brzkov 2:2 (1:2), Hybrálec – Větrný Jeníkov 1:2 (1:0), Stará Říše C – Střítež 2:1 (1:1), Telč B – Kamenice 0:3 (0:2).

Dohrávka 5. kola: Kamenice – Brzkov 0:2 (0:0)

1. Brzkov 12 7 2 3 24:18 23

2. Větrný Jeníkov 11 6 4 1 19:12 22

3. Rantířov B 11 6 2 3 35:28 20

4. Kozlov 11 6 0 5 37:25 18

5. Kamenice 11 5 2 4 33:22 17

6. Telč B 11 5 2 4 22:19 17

7. Věžnice 11 5 2 4 30:34 17

8. Puklice B 11 4 2 5 23:28 14

9. Stonařov B 11 4 2 5 24:30 14

10. Hybrálec 11 4 1 6 29:30 13

11. Černíč B/Čv. Hrád. 11 3 2 6 17:29 11

12. Stará Říše C 11 3 1 7 19:29 10

13. Střítež 11 3 0 8 21:29 9

IV. TŘÍDA

13. kolo: Dušejov – Bítovčice B 1:1 (0:1), Růžená – Kostelec B 8:3 (5:1), Smrčná – Bedřichov B 2:4 (1:2), Mrákotín – Telč C 3:1 (2:1), Střížov – Batelov B 0:0, Hodice – Cejle B 7:1 (3:0).Dohrávka 6. kola: Hodice – Jamné B 5:1 (2:1). (vb)

1. Bedřichov B 11 10 0 1 60:18 30

2. Telč C 11 8 1 2 63:23 25

3. Mrákotín 11 7 1 3 43:25 22

4. Střížov 10 7 1 2 32:15 22

5. Hodice 11 6 2 3 30:26 20

6. Kostelec B 11 5 2 4 45:37 17

7. Růžená 11 5 1 5 33:27 16

8. Batelov B 10 4 2 4 14:17 14

9. Smrčná 11 3 1 7 24:33 10

10. Dušejov 11 2 4 5 21:34 10

11. Cejle B 12 3 0 9 18:56 9

12. Jamné B 11 2 0 9 21:45 6

13. Bítovčice B 11 1 1 9 12:60 4