Prodej lístků na utkání, které začne v Sinobo Stadium 26. 3. 2019 ve 20:45 hodin, bude spuštěn v pondělí 25. 2. 2019 od 8:00 hodin na webovém portálu www.vstupenkyfotbal.cz.

„O ceně lístků jsme interně dlouho diskutovali a myslím, že jsme se dokázali vejít do přiměřené cenové hladiny, která odpovídá výjimečnosti utkání. Brazilský tým představuje nejvyšší možnou sportovní kvalitu i prestiž, v Česku se navíc představí po dlouhých desetiletích. Právě proto jsme se snažili najít kompromis mezi hodnotou exkluzivního utkání a snahou udělat jej dosažitelným pro co možná největší počet našich příznivců,“ říká k cenovému rozpětí nabízených vstupenek předseda FAČR Martin Malík v tiskové zprávě.

Vstupenky na utkání s Brazílií budou k dispozici v následujících cenových kategoriích:

I. kategorie 2490,- Kč

II. kategorie 1990,- Kč

III. kategorie 990,- Kč

„Utkání s Brazílií bude pro všechny kluky, i pro nás z realizačního týmu, opravdovým svátkem. Moc si přejeme, aby si na stadion našel cestu co možná největší počet fanoušků z celé republiky, se kterými bychom mohli tuto výjimečnou událost společně oslavit a kteří by nám zároveň pomohli v souboji se silným soupeřem,“ říká reprezentační trenér Jaroslav Šilhavý.

Kromě tří základních kategorií vstupenek bude k dispozici také varianta Premium seats v hodnotě 3890,-Kč, za kterou fanoušci dostanou nejlepší místa na stadionu a také dárky od partnerů české fotbalové reprezentace. „Premium seats doplňují nabídku pro fanoušky, svou kvalitou zaplňují prostor mezi vstupenkou nejvyšší kategorie a počtově omezenými VIP vstupenkami,“ dodává Martin Malík k nabídce vstupenek na utkání s Brazílií.

Vstupenky pro ZTP (ZTP zdarma, doprovod 500,-Kč) lze objednávat pouze emailem na vstupenky@fotbal.cz.

o Všechny tyto kategorie budou volně dostupné online

o Nebudou přijímány přednostní rezervace

o Počet vstupenek na osobu omezen na 6 ks

o Vstupenky nebudou zasílány do zahraničí

VIP vstupenky bude možné objednávat prostřednictvím emailu vstupenky@fotbal.cz.

Dostupné budou v těchto kategoriích:

- VIP Gold 7900,-Kč

- VIP Legenda 6300,-Kč

- VIP Internacionál 5200,-Kč

o Rezervace nebudou přijímány dříve, než 25.2.2019, tedy se spuštěním předprodeje

o Limitovaný počet míst

Speciální akce jako poděkování fanouškům

Jako poděkování za nákup vstupenky na toto utkání je pro fanoušky připravena možnost uplatnit 20% slevu při objednání vstupenek na nadcházející utkání proti Bulharsku a Černé Hoře.

Slevu bude možné uplatnit v „nákupním košíku“ po vložení slevového kódu. Jako slevový kód použijete 11ti místné číslo vstupenky z utkání s Brazílií.

Pro nákup vstupenek na utkání s Bulharskem:

BU (Bulharsko) a zadání 11ti místného čísla vstupenky (Např. BU12345678900)

Pro nákup vstupenek na utkání s Černou Horou:

CH (Černá Hora) a zadání 11ti místného čísla vstupenky (Např. CH98765432100)

Vstupenku z utkání s Brazílií se tedy pečlivě uschovejte, nelze tisknout duplikát a nárokovat si slevu opakovaně. Jeden kód bude možné uplatnit na obě vybraná utkání, avšak u každého utkání pouze jednou. Slevy se nesčítají.