PÁTEK

Druhá liga: Jihlava - HFK Olomouc (19.00).
Dohrávky 14. kola
I.A třída - skupina A: Věžnice – Pacov (Pavlas).
I.B třída - skupina A: Chotěboř B – Budíkov (Nejedlý), Lípa – Počátky (Trocha, 16.00).
Krajský přebor dorostu: Měřín – Ledeč (Vidlák, 10.00 ml. a 12.30 st.).

SOBOTA

MSFL: Jihlava B - Slovácko B (11.00).
Krajský přebor: Okříšky – Hartvíkovice (Jiří Beneš), Havl. Brod - M. Budějovice (Fabeš).
I.A třída - skupina A: Dobronín – Ústrašín (Vidlák, 14.30), Chotěboř – Speřice (Sochor), Žirovnice – Přibyslav (Šimák).
I.B třída - skupina A: Kožlí - G. Jeníkov (Jirsa), Kostelec – Humpolec B (Janko).
I.B třída - skupina B: Vrchovina B – Mohelno (Kamenský, hř. Rad. Svratka), Bedřichov – Rozsochy (Volf).
Krajský přebor dorostu: Polná – Pelhřimov (Švec, 14.00 st. a 16.30 ml.), Žďár – Kamenice (Ondráček, 10.00 st. a 12.30 ml.).
I.třída dorostu - skupina A: Černovice – Světlá (Masopust, 10.00), Tis – Brtnice (Ságl, 14.00), Lípa – Přibyslav (Nejedlý, 14.00), Ždírec - V. Beranov (Trocha, 14.00), Žirov – Bohdalov (Bína, 10.00), Žirovnice – Štoky (Jar. Kůrka, 14.00).
I. třída dorostu - skupina B: Jaroměřice - N. Syrovice (Burian, 16.30), Nedvědice – Třebelovice (Bártová, 16.30), Jemnicko – Nová Ves (Křenek, 15.00), Hrotovice – Svratka (M. Dobrovolný, 16.30), Bystřice – Telč (Šula, 14.00).
MS divize žáků: Havl. Brod - Olomouc B (st. 10.00 a ml. 11.45).
Krajský přebor žáků: Bystřice – Žďár (Šula, 9.00 ml. a 10.30 st.), Telč - M. Budějovice (Kopřiva, 9.00 st. a 10.45 ml.), Ledeč – Pacov (Sýkora, 9.30 st. a 11.15 ml.), Třebíč B – Chotěboř (Veselý, 11.00 ml. a 12.45 st.), Humpolec – Bedřichov (P. Nenadál, 10.00 a st. a 11.45 ml. - hř. UT).
I. třída žáků - skupina A: V. Meziříčí B – Jaroměřice (Kliner, 14.00 ml. a 16.00 st.), Náměšť – Třešť (Voborný, 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků - skupina B: Světlá – Ždírec (Šťastný, 9.30 st. a 11.15 ml.), Pelhřimov B - G. Jeníkov (Čamra, 10.00 st. a 11.45 ml.), Přibyslav – Polná (Slíž, 9.00 ml. a 10.30 st.).

NEDĚLE

Divize: Velké Meziříčí – Mohelnice (10.15).
Krajský přebor: Humpolec – Bystřice (Jurka), Pelhřimov – Světlá (Kliner), Herálec (HB) – Jemnicko (Rosický), Nová Ves – Vrchovina (Jm KFS), Třebíč B - V. Bíteš (Zadinová), Jaroměřice – Polná (Ságl).
I.A třída - skupina A: Věžnice – Ledeč (Franc, 15.00), Janovice (Holub, 10.30 - hř. Stáj), Habry – Dlouhá Ves (Pavla), Pacov – Kamenice (Kopřiva).
I. A třída - skupina B: Herálec (ZR) – Křižanov (Jm KFS), Budišov – Náměšť (Jar. Kůrka), Rapotice – Kouty (Masopust), V. Meziříčí B – Šebkovice (Cupl - hř. UT), Čáslavice – Rantířov (Tesař), St. Říše – Přibyslavice (Servít), Třešť – Bohdalov (Beseda).
I. B třída – skupina A: Lípa – Pelhřimov B (Knecht), Pohled – Tis (Nechvátal), Čejov – Chotěboř B (Obršlík), Počátky – Budíkov (Staněk), H. Borová – Černovice (Trocha).
I. B třída - skupina B: Jakubov – Borovina (Krymová), Měřín – Křoví (Křenek), Luka – Puklice (Slíž), Hrotovice – Rudíkov (Kučerík), Studenec – Stonařov (Slezák).
MS divize dorostu: Humpolec - Bystrc (10.45st. 12.30 ml).
Krajský přebor dorostu: Měřín – Bedřichov (Čech, 11.30 st. a 13.45 ml.), Batelov – Třebíč B (Svoboda, 14.15 st. a 16.30 ml.), Ledeč – Chotěboř (Straka, 9.30 st. a 11.45 ml.), Pacov - V. Bíteš (Šetek, 11.30 st. a 14.00 ml.), Třešť – Okříšky (Janko, 11.45 ml. a 14.00 st.).
I. třída dorostu - skupina A: Luka – Puklice (Fabeš, 13.30).
I. třída dorostu - skupina B: Budišov – Náměšť (Vidlák, 13.30), M. Budějoivce – Radostín (Hrůza, 13.30).
MS divize žáků: Jihlava B - Břeclav (10.00 st. a 11.45 ml. – hř. Stonařov), Pelhřimov – Kroměříž (13.00 ml. a 14.30 st.), Třebíč – Vrchovina (10.00 st. a 11.45 ml. – hř. Janáčkovo Stromořadí).
Krajský přebor žáků: Kamenice - Havl. Brod (Bína, 9.00 st. a 10.45 ml.), Jemnicko - V. Meziříčí (9.30 ml. a 11.00 st.).
I. třída žáků - skupina A: Radostín - V. Bíteš (Janíček, 14.00 st. a 15.45 ml.), Luka – Okříšky (Fabeš, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků - skupina B: Čejov – Speřice (Šťastný, 9.00 st. a 10.45 ml.), Počátky – Batelov (14.45 ml. a 16.30 st. - hř. Žirovnice).
Není–li uvedeno jinak, tak utkání začínají v 16.30.