Poslední dobou to vypadá, že máte víc práce, než loni v první lize…
Taky mám ten pocit, nevím, co se děje. Máme možná problémy na obou stranách hřiště. Na krajích obrany hrají mladí kluci a soupeři všechno hrají záměrně přes ně. Třeba první gól se Žižkovem padl po úniku hráče až k brankové čáře a následným centrem, už to je půlka gólu.

Nezaskočilo vás přece jenom nasazení Švancary?
Já osobně se nezajímám, kdo proti mě hraje. My se ale nechystali na to, jestli hrát bude, nebo nebude. Soustředili jsme se především na sebe.

Ze tří zápasů máte bod, přišla na Jihlavu krize stejně jako na podzim?
Nic takového si nepřipouštíme (rázně). Útlum nepřišel. Jednoduše jsme vyrobili dvě chyby a zaplatili za to minimálně čtyřmi body. Určitě to s psychikou týmu něco udělá, ale pokud chceme postoupit do první ligy, tak musíme být natolik silní a odolní, aby nás takové věci nezlomily. Chyby se stávají i jiným hráčům, jiným týmům v jiných ligách, ale mužstva to jsou schopná otočit.

Co je tedy špatně?
Třeba když doma s Jakubčovicemi vyrobím chybu a dostaneme blbý gól, tak musíme dát šance které máme a vyhrát třeba 4:1. Musíme to umět zlomit a ne že jéžišmarjá prohráváme 0:1, no tak co. Hlavu nahoru, jdeme dál. Nebo když Theo vyrobí na HFK Olomouc červenou kartu, tak nemůžeme zalézt a bránit se zuby nehty.