JIHLAVA – Nikdo z tria zástupců Jihlavska si v I. B třídě skupině B o víkendu body nepřipsal.

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Němec

I. B třída – sk. B

Brtnice - Budišov
1:4

Zápas sousedů v tabulce ovládli hosté. Po rohovém kopu zamířil přesně Dvořák a dvoubrankové vedení zajistil Budišovu střelou z dálky Mezlík.
Ve druhé půlce domácí vykřesali naději proměněnou penaltou. Po faulu na J. Kružíka Zelený nezaváhal. Rozhození hosté chvilku tápali, ale drama nepřipustili. Dostál přidal třetí pojistku a v poslední minutě se trefil i střídající Večeřa.

Gól: 60. Zelený (PK) – 19. Dvořák, 27. Mezlík, 78. Dostál, 90. Večeřa. Rozhodčí: Bouhcal – Fabeš, Kalaž. ŽK: 3:4. Diváci: 80. Poločas 0:2. Brtnice: Sýkora – Votava, R. Kružík, Marek, Zelený – Kosal, Doležal, Kolman (80. Plaček), J. Kružík – Štefl (46. Kourek), Coufal. Budišov: Syrový – Langr, Houzar, Kašpar, Koš – Vašíček, Mezlík, Hnízdil (68. Večeřa), Dostál – Dvořák, Carda (77. Nováček).

Křižanov – Luka
3:0

Hostům utkání vůbec nevyšlo a jednoduchá hra Křižanova slavila vítězství. Hned tři obránci Luk se nedomluvili na nakonutý balon a jejich zaváhání přetavil Vítek ve vedení. Hosté bojovali a snažili se o vyrovnání, ale na Bajera recept nenašli. Domácím se nakonec podařilo odrazit nápor Luk v poslední desetiminutovce. Individuální akci zakončil přesně pálící Pálka a po rohu se v nastavení trefil ještě Novotný.

„Je to pro nás velké zklamání. Měli jsme převahu, ale na krásu ve středu hřiště se nehraje. Domácí nás umlátili dlouhými míči,“ komentuje kouč Luk Josef Láznička.

Góly: 5. Vítek, 82. Pálka, 90.(+1) Novotný. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (79. Brnický). Diváci: 150. Poločas: 1:0. Luka: Čejka – Holub, Doležálek, Tlačbaba, Lokvenc – Trombelli, Bratršovský, Hlávka (66. Havelka), Brnický – Kubát (66. Mach), Gavaller.

Šebkovice – Batelov
1:0

V první půlce byl k vidění nevýrazný fotbal a domácí se do většího tlaku dostali až po přestávce. Dlouho ale nedokázali najít účinný recept na pozorného gólmana Batelova. Rozhodnutí přišlo až těsně před koncem. Šebkovický Pecka zahrával rohový kop a nejvýše vyskočil Černý, který hlavou přesně zakončil.

Gól: 86. Černý. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Batelov: Kaňkovský – Mezera, Minařík, Chrenovský (89. Koreš) - Hlaváček, Beseda (75. J. Marek), Vostál (71. Janoušek), Kupka, Kodeš - Poledna, M. Marek.

16.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Simona Stašová a Michal Dlouhý se představí v hlavních rolích italské komedie o lásce s hořkou příchutí Vím, že víš, že vím…, kterou právě zkoušejí v Divadle ABC.

Stašová s Dlouhým již podruhé vyprodali sál jihlavského Domu kultury

Martin Prokop.

Smutek vystřídala úleva. Prokop ustál dva krizové dny

Dukla se utká se Spartou. Bude platit znovu domácí prostředí?

Jihlava – V probíhající sezoně se zatím hokejisté jihlavské Dukly a pražské Sparty střetli třikrát. V každém případě se radoval z výhry domácí celek, takže tým z Vysočiny bude doufat, že síla a podpora vlastních příznivců bude rozhodující i ve 41. kole.

Po sněhové kalamitě jsou již sjízdné všechny silnice na Jihlavsku

Jihlava – Po úterní a středeční sněhové kalamitě byl během čtvrtečního odpoledne obnoven provoz na dálnici D1 i ve směru na Prahu. Sjízdné jsou už také díky lepšímu počasí všechny silnice prvních a nižších tříd na Jihlavsku.

Junioři si brousí zuby na vedoucí Plzeň

Jihlava – Přesně po měsíční neplánované pauze zaviněné příušnicemi se hokejoví junioři Dukly pustí do důležitých bojů o extraligové body. Momentálně čtrnáctý tým tabulky ztrácí se třemi zápasy k dobru na vysněné 12. místo čtyři body. A z tohoto manka chce nějaký ten kousek ukrojit v pátek, a toi přesto, že od 15 hodin hostí vedoucí Plzeň.