„Ještě nevím… Jihlavě samozřejmě,“ culí se třiadvacetiletý útočník. Přitom čerstvější jsou jeho vzpomínky na Bystrc, kde strávil podzimní část letošní sezony. „Ale k Vysočině mě to táhne víc, zažil jsem tam nádherné chvíle,“ vzpomíná na dva roky starou vzpomínku, kdy jako nejlepší střelec druhé ligy katapultoval Jihlavu do nejvyšší soutěže. Pak si ho ovšem mateřský 1. FC Brno stáhl.

Po střídavých příležitostech a hostování v Bystrci podstoupil fotbalista, který měl problémy se zrakem, operaci pravého oka. „Dopadla výborně. Je to o polovinu lepší, než předtím,“ říká Simr, který trénuje s brněnskou juniorkou. „Ale ještě třeba nechodím naplno do hlavičkových soubojů, je to stále riziko,“ připomíná hráč, o kterého Jihlava stále eminentně usiluje a k jeho přestupu na Vysočinu se vrátí během letní přestávky.

„Doufám, že už to bude prvoligový klub. Teď měli kluci sice menší krizi, ale naštěstí vyhráli ve Vítkovicích a Bystrc teď doufám taky porazí. Ty zlomové zápasy ale Jihlavu teprve čekají - v Opavě, na Bohemce, bude to hodně těžké. Mají také početnou marodku. Teď k tomu ještě přibyl gólman Rzeszoto. Já ale věřím, že ho Tulda nahradí a dokáže, že má nejen na druhou, ale i na první ligu,“ uzavřel Simr.