Na 1. máje vycestoval výběr jihlavské malé kopané na mezinárodní turnaj v malé kopané do Bratislavy, kde se střetl se čtyřmi místními celky, jedním maďarským a výběrem brněnské malé kopané.

Ve velkém parnu odehrálo 11 statečných šest půlhodinových zápasů. „Ještěže nepřijel Zvolen, ten sedmej zápas by jsme už asi nedali,“ shodovali se vyčerpaní hráči po turnaji.

Jihlavský výběr si na úvod lehce poradil s Maďary, ale ve druhé prověrce neudržel vedení, o které přišel dvě minuty před koncem a s rezervou BLMF pouze remizoval. To ho nakonec stálo i celkové vítězství!

Slovenský celek EFL pak hodně trápil, ale skvělý závěr hráčů z Vysočiny a otočení z 4:5 na 6:5 udržel medailovou naději. Tu ještě více podpořil dobrý výkon proti velkému favoritovi. Výběr BLMF I. okusil první prohru v turnaji a Jihlava měla hodně rázně našlápnuto k triumfu.

V souboji českých výběru jí stačilo neprohrát, ale ve druhé půlce zasadilo Brno dvě rychlé rány a bylo „vymalováno“. Na druhé místo sesadilo Jihlavu jednobodové manko.

„Je to škoda. Prohráli jsme si to remízou ve druhém utkání,“ žehral Tomáš Tůma, který si se svými kolegy v posledním utkání pořádně zastřílel. S celkem V.I.P. v brance s gólmankou neměl slitování a vyhrál nejvyšším skóre 11:1.

Výsledky: MK Jihlava – Mosonymasyarovar 4:1, - Výběr BLMF II 2:2, EFL – 6:5, Výběr BLMF 5:3, - MK Brno 3:5, - V.I.P. 11:1.
MK Jihlava: Koubek, Hanusek – Tůma, Paiskr, Komárek, Lapeš – Třetina, Brabec, Zapletal – Škoda, Cabuk.