Horácký klub hraje v ryze záchranářském duelu ve Vyškově. Hartvíkovického nováčka čeká zápas pravdy doma s Protivanovem.

„Chtěli bychom navázat na naše poslední výsledky. Do Vyškova jedeme s cílem bodovat, v naší situaci bychom brali i remízu,“ říká kouč třebíčského klubu Karel Kolesa.

„Žádné velké změny v sestavě neplánuji. Na hřiště by se měl po zranění vrátit Plocek, který odtrénoval celý týden a snad bude všechno v pořádku,“ doufá trenér divizního celku.

Vyškov prý v této sezoně neviděl, ale má reference ze sousedních Hartvíkovic. „Soupeř hraje rychlý, důrazný fotbal a jeho silnou zbraní jsou standardní situace, na to se musíme připravit,“ upozorňuje Kolesa.

O bytí nebytí půjde u Dalešické přehrady. Hartvíkovice musí doma zabrat naplno, jinak už budou úplně namočení v sestupových vodách.
„Chtělo by to bodovat, Protivanov je hratelný soupeř, i když především na podzim ho zdobily skvělé výsledky venku. Pokud prohrajeme, tak už není co řešit,“ říká jasně asistent trenéra Hajského Antonín Salák.

„Soupeř hraje dlouhé nakopávané míče, je velmi důrazný a v minulém souboji nás dostal pod silný tlak. Nám se konečně stabilizuje sestava, k dispozici by nám měl být Franěk. Chybět budou zranění Záviška a Hanzal, který je zároveň v trestu,“ upřesňuje Salák.

Divizní menu

 

NEDĚLE 16.30
Vyškov - TŘEBÍČ
Hrušovany - Boskovice
Morkovice - Konice
HARTVÍKOVICE - Protivanov
Rájec-Jestřebí - Židenice