Hartvíkovice - Protivanov

2:1

Zachraňující se Hartvíkovice na svého soupeře vlétly a v celém utkání byly jasně lepší. Prvního gólu se diváci dočkali ve 30. minutě, kdy v brejku našel přihrávkou z pravé strany Vybíral Neumanna a ten se nemýlil.

Hosté poslali v celém utkání na domácí branku pouze dvě střely, z nichž třicetimetrový pokus Černého skončil až v bráně. Hartvíkovice dál sahaly po třech bodech, ale i ty nejvyloženější šance skončili bez gólu. Vítězství domácích zařídil až v samotném závěru hlavičkou Jirgl.

„Pochválit musím celé mužstvo, které zápas nezabalilo ani po vyrovnávacím gólu soupeře. Z tolika šancí bychom však měli dát více branek,“ připomíná nový trenér Hartvíkovic Jiří Hajský.

Góly: 30. Neumann, 87. Jirgl - 53. Černý. Rozhodčí: Hitzger. ŽK: 4:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Hartvíkovice: Chalupa - Bdžoch, Chládek, Vodička, Zedníček - Matějek (58. Jirgl), Kašpar, Bernát (83. Záviška), Vybíral - Franěk (78. Pruška), Neumann.

Vyškov - Třebíč

5:2

Hostům vyšel skvěle vstup do utkání a z kraje zápasu se dvakrát dostali do vedení. Postarali se o to Smažil a Durda. Domácí však vždy dokázali bleskově srovnat, když jejich největší zbraní byly standardní situace, z nichž se jim podařilo dát čtyři z pěti branek. V utkání se ani jedno mužstvo do vyložených šancí nedostávalo, přesto zápas skončil divokým výsledkem.

„Ve hře jsme byli domácím rovnocenným soupeřem, ale vyhořeli jsme při pokrývání vyškovských standardek. Nejsem spokojený s obranou,“ říká zklamaně trenér Třebíče Karel Kolesa.

Góly: 11. a 75. Mašlej, 25. Fober, 32. Hodinář, 80. M. Kollár - 7. Smažil, 15. Durda. Rozhodčí: Proske. ŽK: 0:1. Diváci: 240. Poločas: 3:2. Třebíč: Beer - Anděl, Vejmelka, Komínek, Tůma (78. Křivánek) - Flekal (64. Heres), Koníř, Kopeček, Smažil - Durda, Netoušek.