Trenér Dobronína Ludvík Haubert chvilku koketoval s odchodem, ale své svěřence nakonec neopustí a zkusí je nasměrovat ze šlamastiky, kterou přinesly nevyrovnané výkony na jaře.

Po poslední ztrátě na hřišti Lípy (1:1) nemá Dobronín už na vybranou. Doma musí bezpodmínečně Speřice porazit. Jinak si opět trochu podřízne pod sebou větev.

Hráči prý udělají maximum

„Ve středu jsme si s hráči promluvili a oni chtějí pro záchranu udělat maximum. Já už jsem trochu nad věcí, ale doufám, že na hřišti nechají všechno,“ říká lodivod dvanáctého celku tabulky Ludvík Haubert.

V nedělní důležité prověrce už bude moci počítat s dirigentem hry Lukášem Sedláčkem. „Bez něj ztrácí naše hra smysl, takže to je velké posílení a já doufám, že si to tam trochu srovná. K dispozici by měl být i Kalců,“ přibližuje kouč, kterému bude naopak scházet gólman Chvátal. „Chytat bude Liška, který by ho měl dostatečně zastoupit,“ nebojí se změny na postu brankářů.

Nedělní soupeř ze Speřic se usadil v klidném středu tabulky a nemusí se nikam hnát. „Oni budou čekat na naší chybu, proto musíme hrát opatrně, žádný hrr systém, abychom to zbytečně neotevřeli,“ nastiňuje trenér. „Sám jsem na ten zápas hodně zvědavý. Snad si kluci uvědomí, o co jde a zvládnou to,“ dodává Haubert.