Šesté kolo nejvyšší soutěže přineslo zvýšení náskoku vedoucího dua. Colas neměl sebemenší problémy s torzem mistrovské Pohárové středy. Mistr povolal starší ročníky a prohrál 1:8. Tel Aviv měl co dělat, aby vydřel tři body s FC Pávov. V nervy drásajícím závěru ale otočil z 2:3 na 4:3 a udržel kontakt s lídrem.

Zaváhání Pohárovky využili Klasici, kteří přehráli jasně Hemu Bosch 5:0. Tichánek vstřelil svoji 200. prvoligovou branku a jeho tým je po slabém začátku třetí!

Jen bod nyní dělí od bedny i Starlet, který neprohrál již čtvrtý zápas v řadě a po přesvědčivém vítězství 7:0 nad posledním SK Máma je už pátý. Forma se ale nevrací dalšímu podzimnímu premiantovi. Kulový blesk podlehl Ježkům 2:3 a spolu s Atleticem a Realem, jejichž vzájemný souboj skončil těsnou výhrou Atletica 3:2, se krčí těsně nad pásmem ponoru.

I. liga

6. kolo:

Pohárová středa - Colas A
1:8
(0:4)
Holý – Zeman 3, P. Blažko 2, D. Cabuk, G. Cabuk, Šancl.

Starlet - Máma
7:0
(1:0)
Hes 3, Matoušek 3, Paiskr.

Klasici - Hema
5:0
(2:0)
Rychtecký, Tichánek, Slavík, Luděk Kovačík, V. Kocmánek.

Ježek A - Kulový Blesk
3:2
(2:1)
Tůma 2, D. Oberreiter - Karásek, Kabátek.

Tel Aviv - Pávov A
4:3
(1:2)
Frolda 2, Diviš, Třetina – Kováč 2, Medřický.

Atletico - Real
3:2
(1:1)
Novák, Kourek, Beseda - Mlsna, Jonáš.

1. Colas 6 6 0 0 47:15 18
2. Tel Aviv 6 5 0 1 24:20 15
3. FK Klasici 6 3 1 2 21:12 10
4. Hema-Bosch 6 3 1 2 26:26 10
5. Starlet 6 2 3 1 25:15 9
6. Poh. středa 6 3 0 3 25:26 9
7. Ježek 6 2 2 2 20:18 8
8. Kulový blesk 6 2 0 4 22:22 6
9. Atletico Bat. 6 1 3 2 18:27 6
10. FC Real ´91 6 2 0 4 16:33 6
11. FC Pávov 6 1 1 4 21:29 4
12. SK Máma 6 0 1 5 17:39 1

II. liga

6. kolo:

Černá smrt Třešť - Rychlá Rota
4:4
(2:2)
Matějka 2, Venkrbec, Kubů – L. Staněk 3, Vorálek.

FC Atis - Sportvel A
1:1
(0:1)
Procházka – Příhoda.

Kalvárie - Litrpůl
0:4
(0:1)
Jiráček 2, Živný, Janků.

FC Lontov - Klokan team
4:0
(2:0)
Kučera 2, Jobák, Pahr.

Pošťáci - FK Klasici B
1:7
(0:2)
L. Cakl - Kovačík 3, Bravenec 2, Haubert, Mráka st.

I.FC Strejkové - SK Gordic-Kanárci
5:1
(2:1)
M. Černý 2, R. Černý, Kovář, Sochor – M. Staněk.

1. I. FC Strejkové 6 4 2 0 24:7 14
2. Litrpůl 6 4 1 1 20:9 13
3. Černá smrt 6 3 3 0 30:12 12
4. FC Lontov 6 4 0 2 28:17 12
5. FC Kalvárie 6 3 1 2 13:14 10
6. Klokan team 6 3 0 3 13:15 9
7. SK Kanárci 6 3 0 3 15:18 9
8. Sportvel 6 2 2 2 18:11 8
9. Rychlá rota 6 2 1 3 16:22 7
10. FC ATIS 6 1 2 3 16:25 5
11. FK Klasici B 6 1 0 5 17:26 3
12. Pošťáci 6 0 0 6 6:40 0

III. liga

6. kolo:

RC Maňana - Kulový Blesk B
3:5
(0:1)
Kučera, Kovář, Zapletal – Karásek 3, Duba, Heřmánek.

Flyers - Rudá Hvězda
2:2
(0:1)
Voslař, Vašek - Ventulka, P. Vrážel.

1. FC Mudrcové - Little Monsters
8:3
(3:1)
Liška, Padrnos a Denev po 2, Prášek, R. Toman - Nepraš, Pospíchal, Maštera.

FC Viktorie - FC Doubrava
3:1
(1:1)
Baloun, Číhal, Zelený – R. Adamec.

FC Trialog - FC Škodící Helenín
2:2
(0:0)
M. Šťáva, D. Čáp - Kučera, A. Flekal.

Global - FC Jihlavan
0:5
(0:2)
Vomela 2, Hlavatý, Telčer, Vaněk.

1. 1.FC Mudrcové 6 5 1 0 37:11 16
2. Kulový blesk B 6 5 1 0 24:10 16
3. FC Jihlavan 6 5 0 1 27:8 15
4. FC Škodící 6 3 1 2 16:12 10
5. Flyers 6 2 1 3 15:18 7
6. Little Monst. 6 2 1 3 17:21 7
7. FC Doubrava 6 2 1 3 14:20 7
8. FC Viktorie 6 2 1 3 12:19 7
9. FC Trialog 6 1 3 2 15:19 6
10. Rudá Hvězda 6 1 2 3 18:23 5
11. RC Maňana 6 1 0 5 12:27 3
12. Global 6 1 0 5 6:25 3

VI. liga

6. kolo:

Bumerang – Želejuve
2:3
(0:0)
Tomenendál 2, Kasáček – Mastný 2.

ŽST Helenín - Kavčí Hory Polná
4:3
(1:1)
Janček 2, Freitich, Štěpánek – Horský 2, Bradáč.

SKPJ Jihlava - Colas B
3:4
(1:2)
Burian, Sedláček, Olejníček – Turina 2, Novotný, Ztratil.

Badgastain - HK Meteor autodíly
3:3
(2:2)
Klimek, Honzl, Vágner – Bubík 2, Dočekal.

SM Oranjes – Gaseco
7:2
(5:2)
Urban 4, Vl. Tichánek, Balík, Vacek – Tesař, Matulka.

Union Bar - Vašíčkova Banda
2:2
(2:1)
Paulík 2 – Motáček, Novák.

1. FC Badgastein 6 5 1 0 28:14 16
2. SM Oranjes 6 4 1 1 28:18 13
3. ŽeleJuve 6 4 0 2 26:14 12
4. Colas B 6 3 2 1 21:16 11
5. Vašíčkova ban. 6 2 2 2 20:14 8
6. HK Meteor 6 2 2 2 17:16 8
7. UNION bar 6 2 2 2 21:21 8
8. Bumerang 6 2 1 3 17:17 7
9. SKPJ Jihlava 6 2 0 4 19:21 6
10. Kavčí h. Polná 6 2 0 4 16:34 6
11. JP Gaseco 6 1 1 4 17:25 4
12. ŽST Helenín 6 1 0 5 12:32 3

V. liga

6. kolo:

Gordic-Kanárci B – Ježek B
1:9
(0:4)
Šaroun – Nikodém 3, Pech a Sekan po 2, Hájek, Záboj.

Tirad – Ajtakrajta
10:1
(5:0)
Pacal 4, Mouca a Šteflíček 2, Hrevuš, Chaloupka – Šimák.

Union bar B – Torpedo 04
4:3
(4:0)
Dovřák 2, Čermák, Žampa – Maryška 2, Makovička.

Czervena Zvezda – EFC Hexen
5:4
(3:3)
Samar 2, E. Březina, Kolář, Pudil – Brázda a Frühbauer po 2.

Kalamita – ABUS Gastro
2:1
(1:0)
Bradáč, Růžička – Šebesta.

1. Ježek B 6 6 0 0 41:10 18
2. Tirad 6 5 0 1 46:17 15
3. Topičůf Salóon 6 4 0 2 18:17 12
4. Ajtakrajta 6 4 0 2 24:26 12
5. Union bar B 6 3 2 1 21:19 11
6. Kalamita 6 3 1 2 21:13 10
7. EFC HEXEN 6 3 0 3 26:18 9
8. Czervena Zv. 6 2 0 4 17:35 6
9. Kanárci B 6 1 2 3 11:28 5
10. ABUS Gastro 6 1 1 4 14:26 4
11. Torpedo 04 6 1 0 5 13:27 3
12. Beta Olomouc 6 0 0 6 10:26 0

VI. liga

6. kolo:

FC U Gábinky – AC Bolívie
2:2
(2.1)
P. Vrábel 2 – Smolík, Kovář.

Red Hot – Plechanda
1:4
(0:2)
Šimánek – Boryňskyj 2, Ehrenberger, Rojka.

Rychlé pípy – AC Spatra
2:5
(0:0)
Jileček, J. Mlsna – Kašík 2, L. Křikava, Urbánek, Vokáč.

AZ Chaoz – SC Cavallera
1:1
(0:0)
Malík – Nováček.

PC Černý balet – Ajtakrajta B
2:2
(0:1)
J. Novický, Šindelář – Dvořák, Havlíček.

ŽST B – El Clasico
3:0
(3:0)
Skála, Štěpánek, Urbánek.

1. ŽST Helenín B 6 5 1 0 16:5 16
2. FC U Gábinky 6 4 2 0 23:12 14
3. Ajtakrajta B 6 3 2 1 19:10 11
4. PC Černý balet 6 3 2 1 13:9 11
5. AC Bolívie 6 2 3 1 17:9 9
6. Plechanda 6 2 2 2 15:14 8
7. AC Spatra 6 2 1 3 17:17 7
8. AZ Chaos 6 1 3 2 10:16 6
9. Red Hot 6 1 3 2 10:19 6
10. SC Cavalera 6 1 2 3 13:17 5
11. El Clasico 6 0 3 3 9:19 3
12. Rychlé pípy 6 0 0 6 7:22 -2

VII. liga

6. kolo:

Rapid - FC Hybrálec
8:2
(4:1)
J. Kuřítko 5, M. Kuřítko 2, Musílek - J. Hrubý, Vedra.

Pivoj Heroltice - FC Inter-Ponorka
6:3
(0:2)
Hanzalík 3, Šebera 2, Sapola - Hvězda 2, Novák.

VŠP Jihlava - Boca Seniors
2:2
(2:1)
Fišer, Blažek - Záruba, Hamrák.

Ruce v kapsách - Šlapky
2:0
(0:0)
Plutnar, Ehrenberger.

Celtic - Sportvel
0:11
(0:8)
Kabelka 4, Päuser 3, Medvik 2, Bača ml. 2.

Juniorka 06 - STS Chvojkovice
9:2
(3:0)
Vrzáček 2, Tůma 2, Štancl 2, Volák, O. Lacina, Korbek - Vlk, Kočár.

Předehrávka 10. kola:

VŠP Jihlava - Inter-Ponorka
10:0
(3:0)
Dražan 2, Blažek 2, Staněk 2, Kotouček, Kubát, Machovec, vlastní.

1. VŠP Jihlava 7 6 1 0 41:13 19
2. Juniorka 06 6 5 0 1 45:21 15
3. Rapid 6 5 0 1 37:16 15
4. Boca Seniors 6 3 3 0 17:11 12
5. Ruce v kapsách 6 3 2 1 22:16 11
6. Sportvel B 6 3 1 2 31:25 10
7. Celtic 6 2 0 4 13:28 6
8. Chvojkovice 6 1 2 3 13:22 5
9. Pivoj Herolt. 6 1 2 3 13:24 3
10. FC Hybrálec 6 1 0 5 13:30 3
11. Inter-Ponorka 7 1 0 6 17:38 3
12. Šlapky 6 0 1 5 7:25 1

VIII. liga

6. kolo:

EFC HEXEN B - Apokalypsa 06
1:8
(0:3)
Coufal - Göth a Heřmánek po 3, Kolman 2.

FC Flamengo - FC Jiřín
1:5
(0:1)
Štěpnička - Vrána 2, Luňáček, Holub, Sochor.

FC Formaroste - FC Leaders
4:2
(2:0)
Honsárek 2, Polách, Popovyc - Dolejší, Sedmík.

Kamikadze Polná – Abbacar
9:4
(5:0)
Novák 6, Novotný, Šejda, Francálek - Vyskočil 4.

Olds Želetava - Raši bar
4:0
(2:0)
Svoboda, Juráň, nelášeno.

Rail Team - Hospůdka U Johana
2:1
(2:0)
Zimmermann 2 – Kubíček.

1. FC Jiřín 6 6 0 0 33:6 18
2. Apokalypsa 06 6 5 0 1 37:15 15
3. Olds Želetava 6 4 0 2 18:11 12
4. FC Flamengo 6 4 0 2 24:21 12
5. FC Formaroste 6 3 1 2 25:20 10
6. Raši bar 6 3 1 2 22:18 10
7. Rail Team 6 3 0 3 22:24 9
8. Kamikadze Pol. 6 2 1 3 21:24 7
9. EFC HEXEN B 6 2 1 3 16:28 7
10. FC Leaders 6 1 0 5 12:27 3
11. Hosp. U Johana 6 1 0 5 11:26 3
12. Abbacar 6 0 0 6 19:40 0

IX. liga

6. kolo:

Netopýr - Prolog
0:1
(0:1)
Matula.

Slownaft - Farmers
1:0
(0:0)
Král.

Jihlavský balet - Orel Luka
3:3
(2:2)
Pupík, Rychlík, Schneider – Svatoš 2, Číhal, Filip.

ABUS Gastro B - Jiskra
3:1
(2:1)
Novotný 3 – Kubovič.

Černý balet - Tel aviv B
1:2
(0:1)
Kafka - Bělohlávek, Lebruška.

Maňana - Kněžice
4:2
(2:1)
Černík 2, Šuhaj, Zeman - Partl, Karmazín.

1. Prolog 6 5 1 0 28:6 16
2. Farmers 6 5 0 1 22:8 15
3. Tel Aviv B 5 4 0 1 26:12 12
4. Slownaft Bed. 6 4 0 2 20:12 12
5. Jihlavský bal. 6 3 2 1 16:11 11
6. FC Netopýr 6 3 0 3 14:14 9
7. ABUS Gastro B 6 3 0 3 18:25 9
8. RC Maňana B 6 2 0 4 14:16 6
9. Černý balet B 6 2 0 4 15:21 6
10. FC Orel Luka 6 1 1 4 16:21 4
11. 1.FC Kněžice 5 1 0 4 12:18 3
12. FC Jiskra 6 0 0 6 10:47 0

X. liga

6. kolo:

Peloton - SK Měšín
0:7
(0:2)
Habli 2, Vopálenský 2, Lansman 2, Henzl.

HKC Čertova kopyta - FC G-Team
5:0
(2:0)
Irsa 2, Pudil, Budař, Kacafírek.

FC Kalich - AC Tipsport Polná
1:6
(0:3)
Pártl – Bahounek 2, Jelínek, Chvátal, Pešák, Šejstal.

Gladio šneci - FC Old Boys
1:5
(1:4)
Jarco - Kubala 2, Drápela, Dopita, Procházka.

Snipers - FC MOKOV
2:4
(1:1)
Urbánek, Zour – Drápela, Havel, Vala, Pytlík.

International Team - Nulová šance
0:4
(0:2)
L. Slavětínský 2, Polák, Plch.

1. SK Měšín 5 5 0 0 36:2 15
2. Tipsport Polná 5 5 0 0 40:7 15
3. Nulová šance 6 5 0 1 31:8 15
4. FC Old Boys 5 4 0 1 26:8 12
5. FC Kalich 6 4 0 2 24:16 12
6. FC MOKOV 5 3 0 2 37:19 9
7. Čertova kopyta 5 3 0 2 20:9 9
8. Peloton 6 3 0 3 22:30 9
9. Snipers 6 2 0 4 19:30 6
10. FT 5 1 0 4 9:26 3
11. Gladio šneci 6 1 0 5 6:33 3
12. International 6 0 0 6 11:38 0
13. FC G-Team 6 0 0 6 5:60 0