Vedoucí Colas tentokrát bral tři body po výhře 7:3 nad posledním SK Máma, který se do 20. minuty držel (2:2). Ve druhé půli ale Colas přitlačil na pilu a za chvíli bylo o vítězi jasno. Ani Tel Aviv nemusel překonávat odpor Realu příliš dlouho a nakonec vyhrál jednoznačně 8:1.

S osmi, respektive pětibodovým odstupem sledují vedoucí duo z povzdálí Klasici, kteří vyškolili FC Pávov 7:0. Starlet v dramatické bitvě a závěru porazil Ježky 4:3 a je už čtvrtý! Hema a Pohárová středa se totiž rozešli smírně 3:3. Bod podzimní mistr vydoloval dvě minuty před koncem.

Nevídanou smršť předvedl v duelu s Atleticem Kulový blesk. Po bezbrankovém poločase zničili nešťastného soupeře Kovář s Procházkou, kteří se každý pěti brankami podíleli na debaklu 11:1!

Vzpoura posledních pokračuje

Největším překvapením ve II. lize byla vítězství dvou posledních celků. Juniorka Klasiků nachytala druhý Litrpůl a po výhře 5:4 na jaře poprvé opustila sestupovou příčku. Pozadu nezůstali ani poslední Pošťáci, kteří zdolali FC Kalvárie 3:0 a zaradovali se z prvního jarního vítězství, které jim udrželo naději na záchranu.

Do zlé situace se po prohře s Černou smrtí 3:6 dostal nováček FC ATIS. Jeho přemožitel naopak získal před posledními čtyřmi koly výhodnou druhou pozici! Přes Litrpůl se po vítězství 3:1 nad chřadnoucími Kanárky přehnal i FC Lontov. Stejkové neměli problém s Klokany a po tenisové výhře 6:0 si udrželi pozici lídra.

I. liga

7. kolo:

Ježek - Starlet
3:4
(2:1)
Vaňkát, Hájek, A. Oberreiter - O. Lapeš 2, Paiskr, Merhaut.

Klasici - FC Pávov
7:0
(3:0)
Luďa Kovačík 3, Rychtecký 2, Tichánek, Jambor.

Hema-Bosch - Pohárová středa
3:3
(1:2)
Bílek, Kristinus, Löffler - Holý 2, Chylík.
Colas - SK Máma
7:3 (2:2)
Zeman 3, Zamazal 2, G. Cabuk, Matějíček - Parkan 2, Duba.

FC Real ´91 - Tel Aviv
1:8
(0:3)
Klimeš - Frolda 3, Diviš 3, Brabec, Lokvenc.

Atletico Batelov - Kulový blesk
1:11
(0:0)
Beseda - Kovář 5, Procházka 5, Štancl.

1. Colas 7 7 0 0 54:18 21
2. Tel Aviv 7 6 0 1 32:21 18
3. FK Klasici 7 4 1 2 28:12 13
4. Starlet 7 3 3 1 29:18 12
5. Hema-Bosch 7 3 2 2 29:29 11
6. Pohárová st. 7 3 1 3 28:29 10
7. Kulový blesk 7 3 0 4 33:23 9
8. Ježek 7 2 2 3 23:22 8
9. Atletico Bat. 7 1 3 3 19:38 6
10. FC Real ´91 7 2 0 5 17:41 6
11. FC Pávov 7 1 1 5 21:36 4
12. SK Máma 7 0 1 6 20:46 1

II. liga

7. kolo:

Klokan team - I. FC Strejkové
0:6
(0:4)
Dohnal 2, Souček, Kriegsman, R. Černý, Sochor.

Rychlá rota - Sportvel
5:2
(1:0)
Duchoň 2, Vorálek 2, Pikner - Škrdla, Příhoda.

FC Atis - Černá smrt
3:6
(1:2)
Vevera, Lang, Procházka – M. Krejčí 2, Kadlec 2, Popelář, Venkrbec.

FC Lontov - SK Gordic-Kanárci
3:1
(3:1)
T. Pahr, Jobák, Heide – V. Vaněk.

FC Kalvárie - Pošťáci
0:3
(0:1)
Cakl 2, Pokorný.

Litrpůl - FK Klasici B
4:5
(3:3)
Vlček 2, Vácha 2 - Hnízdo 2, Haubert, Kovačík, Mráka ml.

1. FC Strejkové 7 5 2 0 30:7 17
2. Černá smrt 7 4 3 0 36:15 15
3. FC Lontov 7 5 0 2 31:18 15
4. Litrpůl 7 4 1 2 24:14 13
5. Rychlá rota 7 3 1 3 21:24 10
6. FC Kalvárie 7 3 1 3 13:17 10
7. SK Kanárci 7 3 0 4 16:21 9
8. Klokan team 7 3 0 4 13:21 9
9. Sportvel 7 2 2 3 20:16 8
10. FK Klasici B 7 2 0 5 22:30 6
11. FC ATIS 7 1 2 4 19:31 5
12. Pošťáci 7 1 0 6 9:40 3

III. liga

7. kolo:

FC Trialog - RC Maňana
1:2
(0:1)
D. Čáp – Zapletal 2.

Flyers - FC Viktorie
6:0
(2:0)
Pěnička 3, Vašek, Bambula, Šeda.

1. FC Mudrcové - Rudá Hvězda
9:2
(7:0)
F. Toman 3, Padrnos 2, Prášek 2, Kalný, Denev – Půža 2.

Kulový Blesk B - FC Doubrava
3:2
(2:1)
Kabátek, Karásek, Musil – R. Adamec, Koníř.

FC Škodíci Helenín - Global
5:3
(3:1)
M. Štábl 4, Buček – Kliment 2.

Little Monsters - FC Jihlavan
6:5
(5:1)
Záškoda 2, M. Koten 2, Nepraš 2 (1 z PK) – Hlavatý 3, Telčer 2.

1. 1.FC Mudrcové 7 6 1 0 46:13 19
2. Kulový blesk B 7 6 1 0 27:12 19
3. FC Jihlavan 7 5 0 2 32:14 15
4. FC Škodící 7 4 1 2 21:15 13
5. Flyers 7 3 1 3 21:18 10
6. Little Monsters 7 3 1 3 23:26 10
7. FC Doubrava 7 2 1 4 16:23 7
8. FC Viktorie 7 2 1 4 12:25 7
9. FC Trialog 7 1 3 3 17:22 6
10. RC Maňana 7 2 0 5 14:28 6
11. Rudá Hvězda 7 1 2 4 20:32 5
12. Global 7 1 0 6 9:30 3

IV. liga

7. kolo:

Želejuve - SM Oranjes 3:3
Colas B – Gaseco 2:1
Vašíčkova Banda - SKPJ Jihlava 3:1
HK Meteor autodíly – Bumerang 8:2
ŽST Helenín - Union Bar 1:1
Kavčí Hory Polná – Badgastain 3:2

Podrobnosti nehlášeny.

1. FC Badgastein 7 5 1 1 30:17 16
2. SM Oranjes 7 4 2 1 31:21 14
3. Colas B 7 4 2 1 23:17 14
4. ŽeleJuve 7 4 1 2 29:17 13
5. Vašíčkova ban. 7 3 2 2 23:15 11
6. HK Meteor 7 3 2 2 25:18 11
7. UNION bar 7 2 3 2 22:22 9
8. K. h. Polná 7 3 0 4 19:36 9
9. Bumerang 7 2 1 4 19:25 7
10. SKPJ Jihlava 7 2 0 5 20:24 6
11. JP Gaseco 7 1 1 5 18:27 4
12. ŽST Helenín 7 1 1 5 13:33 4

V. liga

7. kolo:

Union Bar B – Ajtakrajta
4:2
(2:1)
Zábordský 2, Halvíčke 2, Kubů, Roudenský.

Beta Olomouc – ABUS Gastro
4:1
(1:1)
Havelka 2, Šalbaba, Tlučhuba – Šebesta.

Czervena Zvezda – Gordic-Kanárci B
1:2
(0:1)
Schwarz – Křížek, Dvořák.

Torpedo 04 – Tirad
4:6
(3:3)
Janoušek 3, Maryška – Pacas 6.

TJ Topičůf Salóón – Ježek B
1:2
(1:1)
Flégr – Sekan, Bartejs.

EFC HEXEN – Kalamita
4:0
(3:0)
Schmied 2, Klačka, vlastní.

1. Ježek B 7 7 0 0 43:11 21
2. Tirad 7 6 0 1 52:21 18
3. Ajtakrajta 7 5 0 2 28:28 15
4. EFC HEXEN 7 4 0 3 30:18 12
5. Topičůf Salóon 7 4 0 3 19:19 12
6. Union bar B 7 3 2 2 23:23 11
7. Kalamita 7 3 1 3 21:17 10
8. Kanárci B 7 2 2 3 13:29 8
9. Czervena Zv. 7 2 0 5 18:37 6
10. ABUS Gastro 7 1 1 5 15:30 4
11. Beta Olomouc 7 1 0 6 14:27 3
12. Torpedo 04 7 1 0 6 17:33 3

VI. liga

7. kolo:

Rychlé pípy – Ajtakrajta B
1:2
(0:2)
J. Mlsna – Špejtek, Pavlík.

AC Bolívie – El Clasico
2:4
(1:2)
Kovář, Pavlíček – Böhm, Parma, Coufal, Vetchý.

SC Cavallera – Plechanda
3:0
(2:0)
Marek Hlaváčik, Svítil, Grundza.

AC Spatra – PC Černý balet
2:2
(2:1)
Došek, Vokáč – Vondrák, J. Novický.

ŽST B – 1. FC U Gábinky
0:0


Red Hot – AZ Chaoz
2:6
(2:2)
Novotný, Brnický – John 4, M. Fatr, Němeček.

1. ŽST Helenín B 7 5 2 0 16:5 17
2. U Gábinky 7 4 3 0 23:12 15
3. Ajtakrajta B 7 4 2 1 21:11 14
4. PC Černý balet 7 3 3 1 15:11 12
5. AC Bolívie 7 2 3 2 19:13 9
6. AZ Chaos 7 2 3 2 16:18 9
7. AC Spatra 7 2 2 3 19:19 8
8. SC Cavalera 7 2 2 3 16:17 8
9. Plechanda 7 2 2 3 15:17 8
10. El Clasico 7 1 3 3 13:21 6
11. Red Hot 7 1 3 3 12:25 6
12. Rychlé pípy 7 0 0 7 8:24 -2

VII. liga

7. kolo:

Juniorka 06 – Pivoj Heroltice
5:3
(2:2)
Volák, O. Lacina, D. Lacina, Vacek, Fejt – Kubovič 2, Strof.

VŠP Jihlava – Ruce v kapsách
2:1
(0:0)
Machovec, Krchňavý – Ehrenberger.

Šlapky – STS Chvojkovice-Brod
2:3
(2:1)
Dvořák 2 – D. Vyhnanovský, Vlk, Vejvoda.

Celtic – FC Hybrálec
1:0
(1:0)
Fiala.

Rapid – FC Inter-Ponorka
9:3
(5:1)
Havel 5, Horák a Bakus po 2, Listopad 2, Hvězda.

Boca Seniors – Sportvel B
2:3
(1:1)
Kobliha, Fatrdla – Medvík 2, Duba.

1. VŠP Jihlava 9 8 1 0 48:18 25
2. Juniorka 06 7 6 0 1 50:24 18
3. Rapid 8 6 0 2 50:24 18
4. Sportvel B 7 4 1 2 34:27 13
5. Boca Seniors 7 3 3 1 19:14 12
6. Ruce v kapsách 7 3 2 2 23:18 11
7. Celtic 7 3 0 4 14:28 9
8. Chvojkovice 7 2 2 3 16:24 8
9. Pivoj Heroltice 7 1 2 4 16:29 3
10. FC Hybrálec 7 1 0 6 13:31 3
11. FC Inter Ponorka 8 1 0 7 20:47 3
12. Šlapky 7 0 1 6 9:28 1

VIII. liga

7. kolo:

FC Formaroste - EFC HEXEN B
4:1
(1:1)
Z. Krčál 2, Polách, Popovyc – Kameník.

FC Flamengo - Kamikadze Polná
4:3
(2:2)
Zeman 2, Klement, Štěpnička - Francálek 3.

Olds Želetava - FC Jiřín
1:2
(0:2)
Svoboda - Šiška, I. Kameník.

Raši bar - Hospůdka U Johana
5:2
(3:1)
Kyral 2, Rams, O. Niederle, M. Niederle - Říha, Kubíček.

Apokalypsa 06 – Abbacar
3:1
(1:1)
Göth 3 – Vyskočil.

FC Leaders - Rail Team
3:6
(2:3)
Brychta, Sahula, Vlach - Vlček 3, Zbořil 2, Razima.

1. FC Jiřín 7 7 0 0 35:7 21
2. Apokalypsa 06 7 6 0 1 40:16 18
3. FC Flamengo 7 5 0 2 28:24 15
4. FC Formaroste 7 4 1 2 29:21 13
5. Raši bar (N) 7 4 1 2 27:20 13
6. Olds Želetava 7 4 0 3 19:13 12
7. Rail Team 7 4 0 3 28:27 12
8. Kamikadze Pol. 7 2 1 4 24:28 7
9. EFC HEXEN B 7 2 1 4 17:32 7
10. FC Leaders 7 1 0 6 15:33 3
11. U Johana 7 1 0 6 13:31 3
12. Abbacar 7 0 0 7 20:43 0

IX. liga

7. kolo:

Orel Luka - Prolog
3:2
(1:2)
Hintenaus, Horáček, Svatoš - Prášek, Pescit.

Kněžice - Farmers
5:0
(2:0)
Partl 3, Šaroun, Kříž.

Netopýr - Tel Aviv B
2:3
(1:0)
Jícha, Horák – Dršata 2, Novák.

Černý balet B – Maňana B
2:2
(0:2)
Pertlík, Skačáni - Bodocký, Tichánek.

Slownaft - Jiskra
10:1
(4:1)
Král 3, Grepl 2, Labuta, Procházka, Benáček, Pokorný, Komárek – L. Liškař.

Jihlavský balet – ABUS Gastro B
5:3
(3:1)
Rychlík 3, Turoň – Novotný 2, Procházka.

1. Prolog 7 5 1 1 30:9 16
2. Slownaft Bedřichov 7 5 0 2 30:13 15
3. Tel Aviv B 6 5 0 1 29:14 15
4. Farmers 7 5 0 2 22:13 15
5. Jihlavský balet 7 4 2 1 21:14 14
6. FC Netopýr 7 3 0 4 16:17 9
7. ABUS Gastro B 7 3 0 4 21:30 9
8. RC Maňana B 7 2 1 4 16:18 7
9. FC Orel Luka 7 2 1 4 19:23 7
10. PC Černý balet B 7 2 1 4 17:23 7
11. 1.FC Kněžice 6 2 0 4 17:18 6
12. FC Jiskra 7 0 0 7 11:57 0

X. liga

7. kolo:

FC Old Boys – Snipers 11:3
Nulová šance - HKC Čertova kopyta 2:3
FC G-Team - FC Kalich 3:6
SK Měšín - Gladio šneci 3:2
FC MOKOV – FT 1:3
AC Tipsport Polná – Peloton 10:1


Podrobnosti nehlášeny.

1. Tipsport Pol. 7 7 0 0 57:9 21
2. FC Old Boys 7 6 0 1 45:14 18
3. SK Měšín 7 6 0 1 42:12 18
4. Nulová šance 8 6 0 2 39:12 18
5. Čertova kopyta 7 5 0 2 29:12 15
6. FC Kalich 7 5 0 2 30:19 15
7. FC MOKOV 7 3 0 4 39:29 9
8. FT 7 3 0 4 17:28 9
9. Peloton 8 3 0 5 24:46 9
10. Snipers 8 2 0 6 23:47 6
11. International 7 1 0 6 15:40 3
12. Gladio šneci 8 1 0 7 10:40 3
13. FC G-Team 8 0 0 8 9:71 0