Jihlava B - Lipová
3:0

V důležitém utkání byla na hře domácího celku od začátku vidět touha po vítězství. Dynamickou a rychlou hrou přisoudila juniorka fotbalistům Lipové často jen roli komparsistů. V 19. minutě ještě Chlup v dobré pozici přestřelil, ale svou chybu napravil o šest minut později. Na hranici šestnáctky uvolnil Váchu a ten situaci vyřešil s ledovým klidem - 1:0. Po půlhodině hry navíc Peteřík trefil tyč a Naniaš o chvíli později hlavičkoval vedle.

Po změně stran Peteřík orazítkoval spojnici, ale v 52. minutě zahřmělo podruhé. Bartoš svůj výpad po lajně zakončil lahůdkovou přihrávkou na rozběhnutého Váchu, který si se Švédou znovu poradil - 2:0. V 60. Gorol znovu trefil břevno, ale v 83. minutě uzavřel skóre z trestného kopu.

„Jsem rád, že jsme důležité utkání zvládli. Zejména musím ocenit naši hru. Předváděli jsme skvělý fotbal, který se musel divákům líbit. Soupeře jsme k ničemu nepustili,“ zářil spokojený trenér Jihlavy B Tomáš Jansa.

Góly: 25. a 52. Vácha, 83. Gorol. Rozhodčí: Straka. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Jihlava B: Macháček - Bartoš, Ditrich, Kříž, Naniaš (70. Nešpor) - Pacholík, Gorol, Wasserbauer, Chlup (79. Netrda) - Peteřík (87. Peška), Vácha.