I. A třída – sk. A

Janovice – Budíkov
4:1

O první domácí úspěch se po opatrných pětadvaceti minutách postaral Mareš, který po minele hostujících beků a velkém námazu nezaváhal. Janovické vedení ale dlouho nevydrželo. Po chvilce napřáhl Vodrážka a krásnou křížnou střelou nedal Šebkovi žádnou šanci.

Janovice se brzy oklepaly a po půl hodině hry rozjely svůj brankostroj. Z otočky a hranice vápna zamířil přesně Špendlíček. Na 3:1 zvýšil po přesném centru Zamazala hlavou pod břevno Padrnos, který pak rozmetal veškeré bodové naděje hostů přízemní střelou k tyči.

Druhá část už další gólové momenty nepřinesla a spíše se dohrávala. Janovičtí měli více ze hry, vypracovali si i několik šancí, ale budíkovská obranná tvrz odolala.

„Byl to průměrný fotbal,“ stručně komentuje vedoucí týmu Jiří Babínek. „My už se ovšem musíme soustředit na těžký zápas se Speřicemi, který musíme zvládnout, protože pak nás čekají další dva složité zápasy,“ doplňuje.

Góly: Padrnos 2, Špendlíček, Mareš – Vodrážka. Rozhodčí: Straka. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas 4:1. Janovice: Šebek – Chylík, Dvořáček, Reiterman (65. Toman), Tržil – Křenek, Špendlíček, Hekerle, Zamazal – Padrnos, Mareš (46. M. Matějíček).