OP st. žáků
22. kolo:
Střítež - Brtnice
0:10 (0:6)
Homa 4, Vyskočil 2, Dostál, Kružík, Kousal, Bartoš.
Černíč - Velký Beranov
1:6 (0:3)
branky nehlášeny.
Střížov - Hodice
3:0 (kontumace)
Kozlov - Rantířov
1:2 (0:0)
Matějka - Šťastný, Pavlíček.
Nadějov - Dobronín
3:1 (2:1)
Caha, Klíma, Minx – Hrdlička.
Růžená - Jamné
3:6 (1:4)
Laube 2, Šenigl - Vítek 2, vlastní 2, Pavlíček, Vomela.
1. | V. Beranov | 23 | 22 | 1 | 0 | 173:12 | 67 |
2. | Brtnice | 23 | 18 | 2 | 3 | 100:21 | 56 |
3. | Kozlov | 23 | 18 | 0 | 5 | 162:32 | 54 |
4. | Puklice | 22 | 17 | 2 | 3 | 134:20 | 53 |
5. | Kostelec | 22 | 12 | 1 | 9 | 87:79 | 37 |
6. | Rantířov | 23 | 11 | 2 | 10 | 86:50 | 35 |
7. | Jamné | 23 | 10 | 3 | 10 | 93:79 | 33 |
8. | Dobronín | 23 | 10 | 3 | 10 | 84:73 | 33 |
9. | Nadějov | 23 | 9 | 2 | 12 | 72:86 | 29 |
10. | Černíč | 23 | 8 | 1 | 14 | 56:67 | 25 |
11. | Střížov | 23 | 7 | 0 | 16 | 41:109 | 21 |
12. | Střítež | 23 | 5 | 1 | 17 | 42:123 | 16 |
13. | Růžená | 23 | 3 | 0 | 20 | 27:143 | 9 |
14. | Hodice | 23 | 1 | 0 | 22 | 13:276 | 3 |
OP mladších žáků
9. kolo:
Kamenice - Vysočina C
1:6 (0:3)
Eigl – D. Šerý 2, Sargsyan 2, Dont, M. Šerý.
Cejle - Bítovčice
3:2 (2:2)
Hladík, Lačná, Slavětínský - Miška, Freyová.
Vysočina C - Bítovčice
11:0 (6:0)
Dont 2, Klíma 2, Bajer 2, Haala, Bednařík, D. Šerý, Havlíček, M. Šerý.
1. | Vysočina C | 10 | 10 | 0 | 0 | 88:1 | 30 |
2. | Kamenice | 9 | 5 | 1 | 3 | 28:27 | 16 |
3. | Bítovčice | 10 | 1 | 2 | 7 | 14:55 | 5 |
4. | Cejle | 9 | 1 | 1 | 7 | 6:53 | 4 |
OP přípravky - sk. A
20. kolo:
Velký Beranov - Dobronín
3:0 (kontumace)
Rantířov - Vysočina B
0:7 (0:2)
K. Kaňkovský 2, Man, Diviš, Pech, J. Kaňkovský, Wendl.
Kamenice - Dušejov
6:1 (3:0)
Navrátil 5, Vrtal – nehlášeno.
Dohrávka 15. kola:
Brtnice - Kamenice
2:1 (0:1)
Hudec, Března – Zadražil.
1. | V. Beranov | 18 | 17 | 0 | 1 | 88:17 | 51 |
2. | Vysočina B | 19 | 13 | 2 | 4 | 97:23 | 41 |
3. | Bedřichov | 17 | 13 | 1 | 3 | 86:19 | 40 |
4. | Nadějov | 17 | 10 | 1 | 6 | 55:47 | 31 |
5. | Polná | 17 | 9 | 0 | 8 | 81:50 | 27 |
6. | Brtnice | 18 | 9 | 0 | 9 | 51:58 | 27 |
7. | Kamenice | 19 | 6 | 4 | 9 | 42:57 | 22 |
8. | Luka n. J. | 17 | 6 | 3 | 8 | 32:45 | 21 |
9. | Dobronín | 18 | 5 | 1 | 12 | 29:80 | 16 |
10. | Rantířov | 18 | 3 | 0 | 15 | 20:97 | 9 |
11. | Dušejov | 18 | 0 | 2 | 16 | 13:101 | 2 |
OP přípravky - sk. B
46. – 50. kolo:
Růžená - Černíč
0:0
Batelov - Stará Říše
2:2 (0:2)
Ficenc, Blaško - Müller, Vacek.
Třešť - Telč
0:5 (0:4)
Jančo 2, Petrů, Bína, Matějka.
Černíč - Telč
0:1 (0:1)
nehlášeno.
Stará Říše - Třešť
0:1 (0:0)
Herkner.
Růžená - Batelov
2:0 (1:0)
Vacula, Lindner.
Batelov - Černíč
2:2 (1:1)
Ficenc, Blaško - Novák 2.
Třešť - Růžená
3:2 (3:0)
Vávrů 2, Herkner - Mareš, Švejda.
Telč - Stará Říše
0:0
Černíč - Stará Říše
1:7 (0:4)
Novák - Vacek 4, Müller 3.
Růžená - Telč
0:1 (0:0)
Bártů.
Batelov - Třešť
0:0
Třešť - Černíč
5:0 (2:0)
Vávrů 2, Herkner, Příhoda, Šmach.
Telč - Batelov
3:1 (2:0)
Jančo, Petrů, vlastní – Ficenc.
Stará Říše - Růžená
2:1 (0:1)
Vacek 2 – Švejda.
1. | Telč | 50 | 34 | 10 | 6 | 117:38 | 112 |
2. | Třešť | 50 | 32 | 6 | 12 | 109:47 | 102 |
3. | Růžená | 50 | 20 | 13 | 17 | 76:59 | 73 |
4. | St. Říše | 50 | 18 | 12 | 20 | 87:89 | 66 |
5. | Batelov | 50 | 16 | 7 | 27 | 75:117 | 55 |
6. | Černíč | 50 | 2 | 8 | 40 | 20:134 | 14 |