Juniorka odjede do Karviné posílená dobrým výkonem proti Lipové (3:0) a jen se třemi posilami z A-týmu. „K dispozici máme Macháčka, Gorola a pomůže nám i vykartovaný Šourek,“ odhaluje trenér Jindřich Březina, který se malého přílivu posil z prvního týmu nebojí.

„Bude to viset na hráčích vlastního kádru juniorky, kteří ty poslední zápasy odehráli dobře a je potřeba jim věřit. I na trénincích dokazují, že jsou v dobré formě,“ těší kouče.

Rád by viděl i pokračování střelecké formy Váchy, který v posledních zápasech řádí. „Je na tom dobře. Hraje v pohodě a jeho výkony hovoří za vše. Říká si o vyšší ambice,“ míní Březina.

Soupeř ovšem nebude snadným soustem. Co na bývalými ligisty prošpikovaný tým juniorka chystá? „Karviná patří ke zkušenějším týmů, takže se musíme vyvarovat zbytečných chyb, které nás stály body na Baníku, a i Karviná by je mohla také trestat,“ míní Březina a doplňuje:

„Pro nás je hodně důležité neodjet s prázdnou, abychom, v případě výher soupeřů pod námi, nemuseli hrát v dalším utkání pod velkým tlakem. Minimálně bod chceme uhrát.“

program MSFL

SOBOTA - 10.15: Frýdek-Místek - Brumov, 16.30: Karviná - JIHLAVA B.
NEDĚLE - 16.30: Zlín B - Dolní Benešov, Znojmo - Hranice, Lipová - Mutěnice, Baník Ostrava B - FC Brno B, Slovácko B - Uničov.