Polná si v boji s pátou Borovinou své fanoušky udobřila tím nejlepším způsobem. Se soupeřem i rozmáčeným trávníkem si celkem bez problémů poradila.

Potřebnou pohodu na polenský tým snesla Körberova trefa z 25. minuty. „S hrou dopředu jsem hodně spokojený. I na těžkém terénu se klukům dařilo kombinovat a hlavně, dávat góly, za což jsem strašně rád. Diváci, kteří na nás pravidelně v hojném počtu stále chodí, si to už zasloužili,“ míní trenér polenských fotbalistů Milan Palkovič.

Jeho tým hosty téměř do žádné vyložené šance nepustil a v klidu si dokráčel pro nečekaně vysokou výhru 4:0. „Bylo to pohledné utkání. Hrál se otevřený fotbal a na našich klucích byla vidět větší touha dát gól a zvítězit. Na dobrém fotbalu se podepsal i soupeř, který chtěl stále hrát, a potěšilo mě, že kluci drželi tempo i za stavu 3:0,“ hodnotí spokojený trenér.

„Mohli jsme vyhrát i větším rozdílem, ale v naší situaci jsou čtyři góly hodně,“ doplňuje s úsměvem.

Polná si výhrou udržela šesté místo, do kterého chtěla po velmi dobrém podzimu skončit. „I když jsme ho měli mít zajištěné už dříve, tak doufám, že kluci teď na vítězství navážou a tu sezonu zakončí co nejlepšími výsledky,“ dodává Palkovič.