PÁTEK

I. třída dorostu – skupina B: Šebkovice – Kněžice (Navrkal).

SOBOTA

MSFL: Jihlava B – Znojmo (10.15, Jiráskova).
Krajský přebor: Borovina – Nová Ves (Ságl), Pelhřimov – Okříšky (Švec), Bystřice – H. Brod (Jurka).
I. A třída - skupina B: Třebíč B – Přibyslavice (Henzel), Kamenice – Jemnicko (Krejčí), Bedřichov – St. Říše (Talpa), Jaroměřice – Čáslavice (Žilka), Třešť – Náměšť (Mach).
I. B. třída - skupina A: Čejov – Herálec (Tesař).
I. B. třída - skupina B: Batelov – Rokytnice (Bouchal).
Krajský přebor dorostu: Polná - Hartvíkovice (Ondráček, 14.00 st. a 16.30 ml.), V. Meziříčí – Třebíč B (Machát, 14.00 st. a 16.30 ml.), Ždírec - Štěpánov (Sýkora, 9.00 ml. a 11.15 st.), Třešť – Bedřichov (Pojezný, 11.45 ml. a 14.00 st.), Humpolec – Pacov (Švehla, 10.00 st. a 12.30 ml.).
I. třída dorostu - skupina A: Puklice – St. Ransko (Kliner, 14.00), Brtnice – Přibyslav (Fabeš, 13.30), H. Borová – Bohdalov (Nádvorník).
I. třída dorostu skupina B: Jemnicko – Rozsochy (Křenek, 15.00, hř. Vratětín), M. Budějovice – Rokytnice (Navrkal, 13.30), Třebelovice – N. Syrovice (Petr st., 16.30), Nová Ves – Náměšť (Kuchyňa, 14.00).
Krajský přebor žáků: Žďár – Polná (Šula, 9.00 ml. a 10.30 st.), Jaroměřice – Třebíč B (Hrůza, 9.00 ml. a 10.30 st.), Bedřichov – Humpolec (Šťastný, 9.00 st. a 10.45 ml.), Pelhřimov – V. Bíteš (Šimák, 13.00 st. a 15.00 ml.), Pacov – H. Brod (Jar. Kůrka. 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků - skupina A: Radostín – Šebkovice (Kalina, 14.00 ml. a 15.30 st.), Měřín – Hrotovice (Dostál, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků - skupina B: Světlá – H. Brod B (Masopust, 9.30 ml. a 11.15 st.), Štoky – Třešť (Juriga, 9.00 st. a 10.45 ml.), Přibyslav – Čejov (Doležal, 9.00 ml. a 10.30 st.), Kamenice – Luka (P. Nenadál, 10.00 st. a 11.45 ml.), Žirovnice – Batelov (Bína, 9.00 st. a 10.45. ml., hř. Počátky).
MSDL: Třebíč – Zlín B (Rosický, 10.15 a 12.30).
I. liga dorostu: Jihlava A – Baník Ostrava (P. Kůrka, 12.00 a 14.15, hř. Na Stoupách).
MSDD: Vrchovina – Břeclav (Holub, 14.15 a 16.30, hř. N. Město).
MSŽL: Jihlava – S. Olomouc (Staněk, Zadina, 11.00 a 12.45, hř. Luka).
MSŽD: Jihlava B – Znojmo (Petřivý, Brabcová, 10.00 a 11.45, hř. Stonařov), Třebíč – Slovácko (Rosický, Martenek, 10.00 a 11.45), Vrchovina – FKD (Janíček, Cupl, 10.00 a 11.45, hř. N. Město).
Přípravky: SKFŠ Třebíč (Nováček, Tesař, 10.00), Chotěboř (Pokorný, Dušek, 9.00), Vrchovina (Macek, Karas, 9.00, hř. Rad. Svratka).

NEDĚLE

Divize D: Žďár n. S. – Třebíč, Hartvíkovice – Rousínov, Velké Meziříčí – Konice.
Krajský přebor: Humpolec – Žirovnice (Petr ml.), Světlá – Polná (Macek), V. Bíteš – Ždírec (P. Kůrka), Vrchovina – M. Budějovice (Petřivý).
I. A třída - skupina A: Budíkov – Rozsochy (Křenek), Bohdalov – Kožlí (Kuchyňa), Přibyslav – Herálec (Bína), Ledeč – Dobronín (Navrkal), Chotěboř – Věžnice (Kliner), Pacov – Janovice (Nováček), Speřice – Lípa (Fabeš).
I. A třída - skupina B: Telč – Rantířov (L. Staněk), Stonařov – Kouty (Fridrichovský, 14.30).
I. B třída - skupina A: Dlouhá Ves – Štoky (Šimák), Ústrašín – Humpolec B (Petr st.), G. Jeníkov – Vrchovina B (Ondráček), Jiřice – Chotěboř B (Bártová), Černovice – Habry (Kalina), V. Žďár – Pohled (Šula).
I. B třída - skupina B: Mohelno – Rudíkov (Janíček), Radostín – Luka (Dušek), Budišov – N. Rychnov (Janko), Hrotovice – Křižanov (Martenek), Brtnice – Jakubov (Cupl), Šebkovice – V. Meziříčí B (P. Nenadál, 10.15).
Krajský přebor dorostu: Okříšky - Chotěboř (Cupl, 09.00 ml. a 11.15 st.), V. Bíteš - Pelhřimov (Dostál, 11.45 st. a 14.15 ml.)s.
I. třída dorostu - skupina A: Bobrová – Žirovnice (Krejčí, 14.00), Světlá – Jiřice (M. Nenadál, 14.00), G. Jeníkov – Luka (Pokorný, 14.00), Ledeč – Černovice (Sýkora, 14.00).
I. třída dorostu - skupina B: Radostín – Měřín (Mach, 14.00), Telč – Jaroměřice (Masopust, 14.00).
Krajský přebor žáků: Chotěboř – M. Budějovice (9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků - skupina A: Náměšť – Jemnicko (Voborný, 9.00 ml. a 10.30 st.), St. Říše – Vrchovina B (Kopřiva, 9.30 ml. a 11.15 st.), Borovina – Okříšky (Tesař, 9.00 st. a 10.45 ml.), Stonařov – V. Meziříčí B (Šetek, 9.30 ml. a 11.00 st.).
I. třída žáků - skupina B: Pelhřimov B – Ledeč (Ságl, 1.00 st. a 11.45 ml.).
MSDL: Jihlava B – Znojmo (Křenek, 11.00 a 13.15, hř. Na Stoupách).
MSDD: H. Brod – V. Přerov (Švehla, 10.15 a 12.30).
MSŽD: V. Meziříčí – Vrchovina (Kliner, Křenek, 10.00 a 11.45)
Přípravky: Humpolec (Pojezný, Jos. Staněk, 9.00).

Pokud není uvedeno jinak, víkendové zápasy začínají v 16.30 hodin.