Velké Meziříčí má divizní jistotu, hartvíkovický nováček živí naději

VYSOČINA - Jediným zástupcem Vysočiny, který si v předposledním 28. kole divize D zajistil záchranu, je Velké Meziříčí. Ostatní čeká drama až do závěrečných minut soutěže. Reálnou naději si vytvořily i Hartvíkovice. Nováček doma porazil ambiciózní Rousínov.

11.6.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Kamil Vaněk

VELKÉ MEZIŘÍČÍ - KONICE
2:0

Hodně úzko bylo v prvním poločase početnému zástupu domácích fanoušků, kteří sledovali kombinačně vyspělejší představení zkušené Konice. Hosté dvakrát nebezpečně zahrozili a jejich střely skončily těsně mimo tyče velkomeziříčské branky.

Domácí byli gólové radosti také blízko. Pokorný metr před prázdnou branku nedokázal zkrotit prudký míč a usměrnit ho za čáru. Muchovu dělovku vytěsnil brankář na roh. Ve druhé části se obraz hry změnil. Velké Meziříčí působilo svěžím dojmem a svoje zlepšení podtrhlo prvním zásahem. Hortův rohový kop poslal Pánek z první do tyče, odražený balon Pokorný přiťukl Staňkovi, který se nemýlil.

Za necelých deset minut přidali domácí pojistku. Staněk poslal centr Pokornému, a ten hlavou zavěsil. V závěru Velké Meziříčí podržel Invald, který zneškodnil tutovku hostů.

Góly: 53. Staněk, 62. Pokorný. Rozhodčí: Drápal. ŽK: 1:4. Diváci: 450. Poločas: 0:0. V. Meziříčí: Invald - Krejčí, Václavek, Galia, Mucha - Pánek, Ambrož (78. Průša), Němec (91. Netolický), Pokorný, Hort (82. Veselý) - Staněk.

HARTVÍKOVICE - ROUSÍNOV
2:1

Hosté byli v první půli jasně lepší a ve 32. minutě je poslal do vedení Zavřel. Hartvíkovice se probudily až po přestávce, a už v 54. minutě vyrovnal z pokutového kopu Záviška, když hostující obrana zastavila nedovoleně Vybírala.

O šťastném vítězství domácích rozhodla tečovaná střela z velké dálky Vodičky, která k překvapení všech skončila až v síti. V závěru si Rousínov vytvořil velký tlak, ale vyrovnat se mu nepodařilo. „Se štěstím jsme vyhráli, ale nemusí nám to bohužel stačit,“ říká kouč Hartvíkovic Jiří Hajský.

Góly: 54. Záviška (PK), 68. Vodička - 32. Zavřel. Rozhodčí: Trávníček. ŽK: 3:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Hartvíkovice: Chalupa - Bdžoch, Chládek, Vodička, Zedníček - Matějek (57. Franěk), Bernát, Záviška (72. Kašpar), Vybíral - Neumann, Novotný.

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 23 000 Kč

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - JIHLAVA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě JIHLAVA. , , Pracovní náplň: , • objednávání a příjem zboží pro prodejnu , • nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování , • celkové řízení chodu prodejny , • zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů , , Požadujeme: , • ideálně vyučení v oboru řezník nebo SŠ potravinářské technologie , • praxe v bourání a zpracování masa výhodou , • zkušenost s řízením menšího kolektivu , • znalost práce s PC , , Nabízíme: , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi , , V případě zájmu svůj životopis zašlete na alehka@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště jihlava, na dolech, Na Dolech, č.p. 5331, 586 01 Jihlava 1. Informace: Adéla Lehká, +420 416 856 107.

Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 19 000 Kč

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Recepční. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: ubytování hostů, vystavování účtů, rezervace ubytování., Znalost jazyků němčina, výhodou angličtina.. Pracoviště: Gm, spol. s r.o. - hotel gustav mahler, Křížová, č.p. 112, 586 01 Jihlava 1. Informace: Zdeněk Simonides, +420 567 564 409.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Lektoři a učitelé jazyků na 240 Kč

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách Učitel/ka NJ. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 240 kč, mzda max. 310 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vynikající znalost NJ, praxe výhodou, vysokoškolské vzdělání a pobyt v zahraničí výhodou., Upřednostňujeme zaslání životopisu.. Pracoviště: Jš honzík s.r.o., Ke Skalce, č.p. 1814, 586 01 Jihlava 1. Informace: Jan Polák, +420 774 114 101.

Výroba - Výroba Ruční balič 12 500 Kč

Ruční baliči Ruční baliči. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Práce na 3 měsíce. Zdravotní způsobilost., První kontakt telefonicky PO-ČT od 9:30 do 14:00.. Pracoviště: Alfa. 88, s.r.o. - pracoviště, 588 61 Kostelec u Jihlavy. Informace: Vadym Stojka, +420 773 199 357.

Třetí ročník závodu horských kol Jihlavská 24 MTB se uskutečnil na devítikilometrovém okruhu převážně v centru Jihlavy.
16

Kozák jasně obhájil loňské vítězství

V souboji týmů z čela tabulky byla úspěšnější domácí Jihlava (vpravo Michal Lovětínský). O cenných třech bodech rozhodl deset minut před koncem ostrostřelec Faldyna.

Jihlava je opět na čele druhé ligy

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONŮ
včera 16:36

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

včera 14:50

Snad jsem přispěl k současné úrovni, říká končící legenda MFK Vyškov Hodinář

/ROZHOVOR/ V utkání z posledního jarního kola Moravskoslezské ligy s Petřkovicemi vyběhl na trávník v 87. minutě a s krátkým nastavením hry to byly jeho poslední chvíle v dresu Vyškova, který oblékal dlouhých dvanáct let. „Bylo to krásné období, ale teď se chci věnovat svým koníčkům a profesním záměrům, včetně studia,“ říká David Hodinář, dlouholetá opora MFK Vyškov a v posledních dvou sezonách asistent trenéra Trousila.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 16:32

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

včera 14:29

Brankář Vaclík po přestupu do Sevilly: Škoda, že s Ronaldem jsme se minuli

/ROZHOVOR/ Loni se brankář Tomáš Vaclík přestupu do Benfiky Lisabon nedočkal, letos mu však přesun na Pyrenejský poloostrov vyšel. Zamířil do španělské Sevilly.

Mistři a účastníci 1. fotbalové ligy: Proklikejte si úspěchy všech týmů od 1912

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Jak se dařilo vašemu oblíbenému týmu v nejvyšší fotbalové lize? Kolik dal gólů, kolikrát zvítězil, jak se umístil na konci sezony? Přinášíme data od roku 1912 až do letoška.

Blíží se start divizních soutěží. Diváky tradičně potěší i dopolední zápasy

Po českých pažitech se v nejbližší době nezačnou prohánět pouze hráči první nebo druhé ligy. Zkraje srpna totiž startují i divizní fotbalové soutěže – je jich klasicky pět, představí se v nich celkem osmdesát mužstev a hrát se bude o pět vstupenek do České, respektive Moravskoslezské fotbalové ligy. První kola fanoušky přilákají už 4., respektive 11. srpna dopoledne.

Radim Truksa: Loňská sezona se nesmí opakovat

/ROZHOVOR/ Fotbalový trenér Radim Truksa připravuje FK Čáslav na další divizní sezonu. Sám by si ještě rád kopnul do balonu za Vrdy v I. B třídě, ale jak sám řekl, jen proti některým soupeřům.

Juniorka? Mehanović normálně trénuje s týmem, říká Grygera

Dvaadvacet hráčů do pole a tři brankáři. Tolik fotbalistů momentálně čítá kádr Fastavu. Ševci po loňském průvanu letos v létě spíše konsolidovali kabinu.