Připraven bude i teď v Sokolově. „Už je to lepší. Před Opavou mi doktor kotník zatejpoval, dalo se s tím hrát. Chtěl bych nastoupit i v Sokolově,“ říká Kadlec. I přes vcelku povedený výkon v Opavě má ke spokojenosti hodně daleko.

„Všechno se to odvíjí od výsledku a od naší situace. Je to zklamání,“ krčí rameny vytáhlý zadák. Sám si ještě ale nepřipouští, že by byl boj postup ztracený. „Stát se může cokoliv. Šance tu přece stále je,“ upozorňuje.

V televizním přenosu s Opavou mohli diváci vidět něco hodně neobvyklého. Rozčileného Kadlece, který se po souboji s protihráčem neovládl a málem oplácel. Rozhodčí klidně mohl vytáhnout kartu.

„Ta moje reakce se odvíjela od toho, že mi protihráč v souboji zajel přímo do toho bolavého kotníku. Proto mě to v první chvíli naštvalo, ale nemyslím si, že bych udělal něco proti pravidlům,“ přemítá.

V Sokolově očekává dost složitou práci. „Vyhráli na Bohemce. To se jen tak někomu nepovede a určitě to není náhoda. Navíc mají šest zápasů bez porážky,“ ví Kadlec.

Letošní absence Michala Kadlece

HFK Olomouc: 0 bodů - od 17. minuty vyloučen
Jakubčovice: 1 bod - karetní trest
Olomouc B: 1 bod - zranění