SOBOTA

Divize D: Hartvíkovice – Žďár n. S.
Krajský přebor: Bystřice – Humpolec (Talpa), H. Brod – Vrchovina (Macek), M. Budějovice – Pelhřimov (Henzel), Okříšky – V. Bíteš (Ságl), Nová Ves – Světlá (Pojezný), Polná – Žirovnice (Petr ml.).
I. A třída - skupina A: Speřice – Budíkov (Hrůza), Dobronín – Přibyslav (Straka, hř. Štoky).
I. A třída - skupina B: Stonařov – Třebíč B (Machát), Náměšť – Jaroměřice (Voborný), Rantířov – Bedřichov (Šťastný), St. Říše – Kamenice (Klement), Jemnicko – Přibyslavice (Petřivý).
I. B. třída - skupina A: Chotěboř B – G. Jeníkov (Křenek).
I. B. třída - skupina B: Šebkovice – Mohelno (Stehlík).
Krajský přebor dorostu: Humpolec – Polná (Šimák, 10.00 st. a 12.30 ml.), Pacov - Třešť (Holub, 14.15 st. a 16.30 ml.), Štěpánov – V. Bíteš (Tomášek, 10.30 st. a 12.45 ml.), Pelhřimov – Okříšky (Švehla, 10.15 st. a 12.30 ml.).
I. třída dorostu - skupina A: H. Borová – Bobrová (Kuchyňa, 16.30), Bohdalov – Brtnice (Mach, 16.30), Přibyslav – Puklice (Bína, 14.30), S. Ransko – Ledeč (Volf, 14.00), Černovice – G. Jeníkov (Masopust, 10.00), Luka –Světlá (Fabeš, 14.00).
I. třída dorostu skupina B: Šebkovice – Jemnicko (Martenek, 14.00), Kněžice – Nová Ves (Janko, 16.30), Náměšť – Třebelovice (Petr st., 13.00).
Krajský přebor žáků: H. Brod – Chotěboř (L. Staněk, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků - skupina A: Okříšky – Měřín (Juriga, 9.00 ml. a 10.30 st.), Hrotovice – St. Říše (Tesař, 15.00 ml. a 16.30 st.), Vrchovina B – Náměšť (Dlouhý, 10.00 st. a 11.45 ml., hř. Nové Město).
I. třída žáků - skupina B: Žirovnice – Světlá (Jos. Staněk, 9.00 st. a 10.45 ml., hř. Žirovnice), Ledeč – Kamenice (Pokorný, 9.30 st. a 11.15 ml.).
MSDD: Žďár – Vikt. Přerov (Straka, Šula, 10.15 a 12.30).

NEDĚLE

Krajský přebor: Ždírec – Borovina (Jiří Beneš).
I. A třída - skupina A: Lípa – Pacov (Švec), Janovice – Chotěboř (Jurka, hř. Stáj), Věžnice – Ledeč (P. Kůrka), Herálec – Bohdalov (Kopřiva), Kožlí – Rozsochy (Kuchyňa).
I. A třída - skupina B: Kouty – Třešť (Zadina), Čáslavice – Telč (Masopust).
I. B třída - skupina A: V. Žďár – Dlouhá Ves (Doležal), Pohled – Čejov (Bártová), Herálec – Černovice (Sýkora), Habry – Jiřice (Josef Staněk), Vrchovina B – Ústrašín (Tesař, 10.00, hř. Nové Město), Humpolec B – Štoky (Švehla, 14.00, hř. UT).
I. B třída - skupina B: V. Meziříčí – Brtnice (Holub, 10.15, hř. UT), Jakubov – Hrotovice (Bína, 10.15, hř. Domamil), Křižanov – Budišov (Juriga), N. Rychnov – Batelov (Pokorný, 15.00), Rokytnice – Radostín (Krejčí), Luka – Rudíkov (P. Nenadál).
Krajský přebor dorostu: Bedřichov – Ždírec (Pojezný, 9.00 ml. a 11.15 st.), Chotěboř – V. Meziříčí (Straka, 14.15 st. a 16.30 ml.), Třebíč B – Hartvíkovice (Talpa, 9.00 st. a 11.15 ml., hř. Čechtín).
I. třída dorostu - skupina A: Jiřice – Žirovnice (Fridrichovský, 10.00).
I. třída dorostu - skupina B: N. Syrovice – Telč (Navrkal, 16.30), Jaroměřice – M. Budějovice (Křenek, 16.30), Rokytnice – Radostín (M. Nenadál, 13.30), Měřín – Rozsochy (Kliner, 13.30).
Krajský přebor žáků: Pacov – Žďár (Bína, 9.00 st. a 10.45 ml.), V. Bíteš – Bystřice (Henzel, 9.00 st. a 10.45 ml.), Humpolec – Jaroměřice (Fabeš, 10.00 st. a 11.45 ml.), Třebíč B – Polná (Machát, 9.00 st. a 10.45 ml., hř. Borovina).
I. třída žáků - skupina A: Stonařov – Radostín (Kalina, 9.30 ml. a 11.00 st.), V. Meziříčí B – Borovina (Mach, 14.15 st. a 16.00 ml., hř. UT), Jemnicko – Šebkovice (Kučerík, 9.30 ml. a 11.15 st.).
I. třída žáků - skupina B: Batelov – Pelhřimov B (Rosický, 9.30 st. a 11.15 ml.), Luka – Přibyslav (Fabeš, 9.00 st. a 10.45 ml.), Čejov – Štoky (Nádvorník, 10.00 st. a 11.45 ml.), Třešť – H. Brod B (Petr ml., 9.00 st. a 10.45 ml.).
MSDD: H. Brod – Dosta Bystrc (Stehlík, Bártová, 10.15 a 12.30), Vrchovina – Olomouc (Dlouhý, Dostál, 14.15 a 16.30).

Pokud není uvedeno jinak, víkendové zápasy začínají v 16.30 hodin.