Na klopýtnutí Hartvíkovic se Žďárem a Šardic v Konicích.

Na tlak jsou zvyklí

„Na to se ale spoléhat nemůžeme, do Boskovic jedeme vyhrát. Když je porazil Velmez, tak proč bychom s nimi nevyhráli i my,“ rezolutně hlásí trenér Karel Kolesa a pokračuje: „Uděláme všechno, abychom se udrželi. Nic jiného nebereme a o ničem jiném než výhře ani nepřemýšlíme. Teď už neexistuje žádná možnost nápravy.“

Pro třebíčské fotbalisty není tlak ničím novým. „Hrajeme pod ním už několik zápasů, kluci si už na to zvykli. Jsou nabuzení ukázat se v co nejlepším světle. Je to v jejich silách zápas zvládnout,“ pokračuje Kolesa.

Nad Plockem visí otazník

Třebíčský trenér ale nemůže počítat s kompletním kádrem. „Nebudou kvůli zdravotním problémům Anděl a Pekárek, v zápase se Žďárem si vyhodil rameno Plocek. Nad jeho startem visí otazník,“ potvrzuje Kolesa.

Soupeře tentokrát tak detailně nezná. „Boskovice jsem viděl jednou, ve Velkém Meziříčí. Musíme si dát pozor na střelce Kamila Janíčka,“ varuje Kolesa. Janíčka však velmi dobře znají David Komínek a Jan Flekal, společně působili v jihlavském dorostu a krátce také v juniorce.

 

Divizní menu:

SOBOTA
10.30: Židenice - Vyškov
16.30: HARTVÍKOVICE - ŽĎÁR N. S., Boskovice - TŘEBÍČ, Protivanov - VELKÉ MEZIŘÍČÍ, Rousínov - Morkovice, Konice - Šardice.

NEDĚLE

16.30: Rájec-Jestřebí - Hrušovany, Zábřeh - Líšeň.