JIHLAVSKO - Přinášíme vám výsledky fotbalových utkání III. třídy.

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

III. třída

Mrákotín – Kozlov
1:6

Góly: Páral – Boháček, Štěpánek, Hartmann, Mátl, Lank, Mlsna. Rozhodčí: delegovaný rozhodčí se nedostavil, pískal z lidu. Bez ŽK. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Mrákotín: F. Cvach – Irha, Čech, Jakoubek, L. Cvach – Kratochvíl, Hes, Kučera, Doležal – Kročil, Páral. Kozlov: Boháček – Štěpánek, Rychtecký, Janeček, Hartmann – Štaiger, Mlsna, Kriegsmann (46. Mátl), Klimt – Matějíček, Vrzáček (75. Lank).

Batelov B – Puklice B
3:6

Góly: nehlášeno – Tůma 2, Křišťál, Příhoda, Tišl, Driml. Rozhodčí: Zlatuška. ŽK: 3:3. Diváci: 30. Poločas: 2:2. Batelov B: nehlášeno. Puklice B: Klačka – Driml, Prchal, J. Zeman, V. Zeman – Tišl, Novotný, Tůma, Příhoda – Kabelka, Křišťal.

Janštejn – Střížov
2:1

Góly: Salava, Altman – Švaříček. Rozhodčí: Lysý. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Janštejn: Toms – V. Dohnal, S. Dohnal, Kolařík, Horký – Kožich, Skipala, Altman, Salava – Vltavský, Samek. Střížov: V. Chlupáček – Fila, Štěpán, Kabátek, Malík – Válal (85. Fiala), P. Kolda, Švaříček, Navrátil – Zeman, L. Kolda.

Větrný Jeníkov - Antonínův Důl
5:1

Góly: M. Pudil, Skoupý 2, L. Hlaváček, Knepr - Vaválek. Rozhodčí: Lukšandr. ŽK 1:4. Diváci: 40. Poločas 3:0. V. Jeníkov: Karlík – L. Hlaváček, Žižka (60. Zita), L. Kořínek, V. Hlaváček - J. Kořínek (75. Rosa), Bednář, Palán, L. Fichtner (46. Knepr) - Skoupý, M. Pudil. A. Důl: Adam - Besta, Hanousek, Hanáček, Zeman - Vaválek, Palán, Diviš, Zdarsa - Kuna, Fleisig.

Třešť B – Červený Hrádek
7:3

Góly: Krch 2, F. Svoboda, Matějka, Šaštinský, Lysý, Matula (PK) – Doležal, Šťastný, Ježek. Rozhodčí: Hercig. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 4:1. Třešť B: Matula – Svěrák (75. Antoň), Krejčí, Kříž, Majdič - Kodys, Šaštinský, F. Svoboda (60. Kubala), Krch - Kubů (46. Lysý), Matějka. Č. Hrádek: L. Nosek – Kratochvíl, L. Janák, F. Nosek, Trojan – M. Janák, B. Kříž, Tomšů, Ježek – Doležal, Šťastný.

Černíč – Stonařov B
1:1

Góly: M. Novák – F. Příhoda. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 3:4. ČK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Černíč: K. Novák – V. Leitkep (40. Mařík), Tetour, Lovětínský, Beseda – M. Leitkep, Hanzal, M. Novák, Přibil – Kopřiva, Krejčí. Stonařov B: Šmarda – Cakl, Turoň (65. F. Příhoda), R. Příhoda, Doskočil – Štancl, Cihlář, Lank, Plavec – Vevera, Toth (70. Zvěřina).

Pavlov – Nová Říše
1:2

Góly: Smejkal – Cech, D. Bártů. Rozhodčí: nehlášeno. ŽK: 1:1. ČK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Pavlov: Semančík – Smejkal, P. Popelář, Z. Nechvátal, Uhlíř – L. Popelář, Nosek, Beneš, R. Nechvátal – Horák (46. Němeček), Pakosta. N. Říše: Tichý – Máca, Tacetl, Hrubša, Ježek – Kazda, Stejskal, T. Bártů, Pelej – Hrůza (46. Cech), D. Bártů.

Příbuzný pomluvil učitelku. Kvůli skazkám od prababičky

Jihlava – Historky od prababičky a dalších příbuzných staré několik let přiměly čtyřiačtyřicetiletého Radka Knichala z Uherského Hradiště k tomu, aby udal svou příbuznou, která pracuje jako učitelka na gymnáziu v Jihlavě, že je špatnou kantorkou.

Na Vysočině je chřipka, lékaři nahlásili první tři případy

Vysočina – Na Vysočině byly v uplynulém týdnu zaznamenány první tři případy onemocnění chřipkou v současné chřipkové sezoně. Akutních respiračních onemocnění přibylo pouze sedm procent, plošná nemocnost je nadále nízká.

Dukla v Boleslavi prohrála na nájezdy

Jihlava, Mladá Boleslav - Na páteční vítězství 3:2 v prodloužení v Olomouci Dukla tentokrát navázat nedokázala. Ve 40. kole extraligy svítil na ukazateli skóre po šedesáti minutách také stav 2:2, ale tentokrát měl závěr utkání jiný konec. Dospělo do samostatných nájezdů a v nich měli navrch hokejisté z města automobilů.