„Nejde to jen tak překousnout. Zklamal mě přístup a nasazení některých hráčů a na sedmapadesát obdržených gólů za sezonu se taky jen tak nezapomíná,“ smutní Chalupa.

Sezonu před tím totiž s vychytanými nulami vévodil krajskému přeboru. „I na tomhle je vidět, jaký je to do divize skok. Soutěž mě sama o sobě nadchla a o to víc mrzí, že jsme z ní sestoupili,“ vysvětluje muž, který v týmu tápajících jako jeden z mála obstál se ctí.

Už dlouho se spekuluje o zájmu jiných klubů. Sám Chalupa ale zatím neví, co bude. „Musím najít motivaci. Ta sestupem zmizela. Ale nechci spekulovat co bude. Je v tom ještě hodně emocí.“

Pravděpodobnost, že zůstane v Hartvíkovicích, je ale velká. „Líbí se mi trend trenéra Hajského. Vůbec neříkám, že pan Salák byl špatný kouč, ale s Hajským přišel do týmu nový impuls,“ tvrdí.

Hodně se mluvilo o přestupu do Třebíče. „Já o ničem nevím. Každopádně proti Třebíči nic nemám. Pokud by se ozvala, tak bych to určitě neignoroval. Ale samozřejmě nezáleží jen na mě,“ dodal gólman.