Finálový souboj s Tel Avivem přinesl tu pravou bitvu o trůn, na jejímž konci se z vítězství 3:2 radoval právě Colas. Zklamání Tel Avivu z neúspěšného ataku 1. místa určitě zacelí i stříbro. Bronz podle očekávání shrábli Klasici, kteří sestřelili Mámu 12:2.

Rezerva Klasiků se loučí

Dramatická až do posledního hvizdu byla jarní II. liga. Postup do nejvyšší soutěže vybojovala Černá smrt a další postupový rébus vyřešili Strejkové, kteří pouze remizovali a uvolnili cestu výš Lontovu.

Souběžně o záchranu bojovaly hned tři celky. Sportvel se chytil stébla v poslední možné chvíli. Klasici naopak nestačili na Klokany, a tak po šesti letech se vrací do III. ligy!

I. liga

11. kolo:

Ježek A - FC Pávov
8:7
(4:3)
Poul 4, Vaňkát, Kocmánek, Hájek, Makovička - Medrřický 3, Kováč 2, Poul 2.

Colas A - Tel Aviv
3:2
(1:0)
Špendlíček, G. Cabuk, Zeman - Hlávka, Frolda.

Hema-Bosch - Atletico
4:6
(2:2)
Bílek 2, Nevařil, Löfller - Zamastil 2, Šmahel, Novák, Beseda, Minařík.

FC Real - Kulový blesk
5:10
(3:4)
M. Tlačbaba, Mlsna, Matějíček, Brnický, Hartman - Kovář 3, Vorlíček 2, Karásek 2, Němec, Heřmánek, Procházka.

Pohárová středa - Starlet
4:3
(2:1)
Chylík 2, Hekerle, Vacek - Matoušek, Paiskr, Michálek.

Klasici - Máma
12:2
(8:0)
Tichánek 5, V. Kocmánek 2, Škoda 2, Žák, Kovačík ml., Chramosta - Brnický 2.

1. Colas 11 11 0 0 76:25 33
2. Tel Aviv 11 9 0 2 51:33 27
3. FK Klasici 11 7 1 3 51:20 22
4. Kulový blesk 11 7 0 4 59:34 21
5. Ježek 11 5 2 4 45:36 17
6. Pohárová st. 11 5 1 5 43:46 16
7. Starlet 11 4 3 4 47:38 15
8. Hema-Bosch 11 4 2 5 40:47 14
9. Atletico Bat. 11 3 3 5 36:62 12
10. FC Real ´91 11 3 0 8 30:64 9
11. FC Pávov 11 1 1 9 36:65 4
12. SK Máma 11 0 1 10 30:74 1

II. liga

11. kolo:

Rychlá rota - Lontov
3:2
(0:2)
Vorálek 2, L. Staněk - Kriška, Heide.

Litrpůl - Strejkové
3:3
(2:1)
Michalák 2, Vácha - Souček 2, M. Černý.

Kanárci - Sportvel
3:6
(2:4)
Dvořák, vlastní, nehlášeno - Prchal 2, Švaříček 2, Příhoda, Votava.

Pošťáci - Atis
3:7
(2:4)
Anděl 2, Vondruška – Vevera 3, D. Procházka, Lang, Heřmánek, Šmarda.

Klokan – Klasici B
6:4
(4:2)
Šebesta 2, Kratochvíl, Královský, Duba, Man - Kovačík 3, Lysý ml.

Černá smrt - Kalvárie
4:1
(4:0)
Marek 2, Svěrák, Matějka – P. Nosek.

1. Černá smrt 11 8 3 0 56:21 27
2. FC Lontov 11 8 0 3 48:28 24
3. Strejkové 11 7 3 1 38:15 24
4. Rychlá rota 11 6 1 4 33:33 19
5. Litrpůl 11 5 2 4 33:26 17
6. Klokan team 11 5 1 5 30:38 16
?7. FC ATIS 11 4 2 5 37:40 14
8. FC Kalvárie 11 4 1 6 20:34 13
9. Sportvel 11 3 3 5 31:31 12
10. SK Kanárci 11 4 0 7 23:31 12
11. FK Klasici B 11 3 0 8 36:48 9
12. Pošťáci 11 1 0 10 15:55 3

III. liga

11. kolo:

Maňana – Viktorie
2:3
(0:2)
Šuhaj, Schráněl – Zelený 2, Ságl.

Škodíci – Doubrava
5:6
(3:2)
Stockinger 2, Buček 2, M. Štábl – Rittich 2, Speckmaier 2, Šrámek, Jaša.

Little Monsters – Rudá Hvězda
5:7
(2:4)
Záškoda 3, Jadrný 2 – Fejt 2, Půža 2, Ventluka, P. Vrážel, Bartejs.

Flyers – Global
3:4
(2:2)
Z. Vašek 3 – Eliáš 2, Sebroň, Kliment.

Kulový Blesk B – Jihlavan
8:1
(5:0)
Wolfan 2, Heřmánek, Havran, Duba, Karásek, Kabátek, Musil – Dvořáček.

Mudrcové – Trialog
4:1
(1:1)
Padrnos 2, F. Toman, Liška – A. Čáp.

1. Kulový blesk B 11 10 1 0 57:15 31
2. 1.FC Mudrcové 11 9 1 1 71:26 28
3. FC Jihlavan 11 7 0 4 51:35 21
4. FC Trialog 11 4 3 4 32:34 15
5. FC Škodící 11 5 1 5 31:35 14
6. Flyers 11 4 1 6 32:36 13
7. RC Maňana 11 4 1 6 31:38 13
8. Little Monst. 11 4 1 6 35:47 13
9. FC Viktorie 11 4 1 6 23:38 13
10. Rudá Hvězda 11 3 2 6 40:48 11
11. FC Doubrava 11 3 2 6 28:42 11
12. Global 11 2 0 9 19:57 6

IV. liga

11. kolo:

Želejuve – Gaseco 6:4
ŽST Helenín – Bumerang 1:3
Vašíčkova Banda – Badgastain 3:5
SKPJ Jihlava - HK Meteor 2:3
K. H. Polná - Colas B 3:5
Union Bar - Oranjes 5:2

Podrobnosti nehlášeny.

1. FC Badgastein 11 8 1 2 39:25 25
2. SM Oranjes 11 6 3 2 42:30 21
3. Colas B 11 6 2 3 32:26 20
4. HK Meteor 11 5 4 2 35:26 19
5. ŽeleJuve 11 5 2 4 39:28 17
6. UNION bar 11 4 4 3 33:30 16
7. Bumerang 11 5 1 5 28:31 16
8. Vašíčkova ban. 11 4 2 5 29:24 14
9. K. h. Polná 11 4 2 5 31:47 14
10. ŽST Helenín 11 3 1 7 23:40 10
11. SKPJ Jihlava 11 3 0 8 29:34 9
12. JP Gaseco 11 1 2 8 27:46 5

V. liga

11. kolo:

EFC Hexen - ABUS Gastro 4:3
Ajtakrajta - Topičůf Salóón 1:6
Beta Olomouc - Kanárci B 1:1
Tirad – Union Bar 8:5
Kalamita - Czervena Zvezda 4:12
Abus Gastro - Ježek B 2:7

Podrobnosti nehlášeny.

1. Ježek B 11 11 0 0 78:22 33
2. Tirad 11 9 1 1 75:32 28
3. Topičůf Salóon 11 6 1 4 35:31 19
4. EFC HEXEN 11 5 2 4 41:32 17
5. Ajtakrajta 11 5 1 5 26:45 16
6. Union bar B 11 4 4 3 43:40 16
7. Czervena Zv. 11 5 0 6 47:43 15
8. Kanárci B 11 3 5 3 23:36 14
9. Torpedo 04 11 4 0 7 35:45 12
10. Kalamita 11 3 2 6 35:46 11
11. Beta Olomouc 11 1 1 9 19:54 4
12. ABUS Gastro 11 1 1 9 24:55 4

VI. liga

11. kolo:

PC Černý Balet - Red Hot 1:2
AZ Chaoz - 1. FC U Gábinky 0:4
El Clasico - Plechanda 3:3
Rychlé pípy - SC Cavalera 3:8
Ajtakrajta B - Bolívie 0:1
ŽST B - AC Sparta 0:1

Podrobnosti nehlášeny.

1. ŽST Helenín B 10 7 2 1 24:10 23
2. FC U Gábinky 10 7 3 0 35:15 24
3. Černý balet 10 5 3 2 23:17 18
4. Ajtakrajta B 10 5 2 3 25:16 17
5. AC Bolívie 10 5 3 2 28:14 18
6. AC Spatra 10 4 2 4 26:25 14
7. El Clasico 10 2 4 4 24:28 10
8. AZ Chaos 10 2 3 5 20:34 9
9. Red Hot 10 3 3 4 17:32 12
10. SC Cavalera 10 3 2 5 30:30 11
11. Plechanda 10 2 3 5 20:27 9
12. Rychlé pípy 10 0 0 10 15:39 -2

VII. liga

11. kolo:

Boca seniors - Celtic
6:1
(3:1)
Vrzáček 2, Kopecký, Hamrák, Kolros, Fatrdla – Salát.

Ponorka -Šlapky
1:3
(1:2)
Hvězda - Votava, Mafek, Dvořák.

Chvojkovice – Hybrálec
1:1
(1:1)
Vejvoda – Hořínek.

Sportvel - Pivoj
6:7
(2:2)
Kabelka 3, Pauser 3 - Sochor 3, Sapola 2, Hrnčíř 2.

Juniorka - Ruce v kapsách
41:4
(10:0)
O. Lacina 7, Volák 6, Fejt 6, Korbel 6, Štancl 6, Benda 5, D. Lacina 3, Vrzáček 2 - Vejtasa 2, Bodnar 2.

1. VŠP Jihlava 11 9 1 1 54:25 28
2. Juniorka 06 11 9 0 2 106:33 27
3. Boca Seniors 11 7 3 1 36:21 24
4. Sportvel B 11 6 2 3 61:45 20
5. Rapid 11 6 0 5 56:42 18
6. Chvojkovice 11 4 3 4 24:32 15
7. Ruce v kap. 11 4 2 5 33:66 14
8. Celtic 11 3 1 7 19:43 10
9. FC Inter 11 3 0 8 32:52 9
12. Pivoj Herolt. 11 3 2 6 25:46 9
11. FC Hybrálec 11 2 2 7 23:40 8
12. Šlapky 11 1 2 8 18:45 5

VIII. liga

11. kolo:

Raši bar - Jiřín
3:5
(1:4)
I. Kameník, Vondruška, Luňáček, Šiška, Holub – V. Herman, J. Herman, Mazač.

Leaders – Abbacar
0:5
(0:2)
Partl, Vyskočil, Kružík, Litera, nehlášeno.

EFC HEXEN B - Kamikadze
1:2
(1:1)
Bednářský st. - Klimeš, Francálek.

Olds Želetava - Formaroste
2:9
(0:6)
Malík 2 - Polách 5, Zatočil 2, Krčál, Drebít.

Apokalypsa - U Johana
10:1
(5:0)
Heřmánek 4, Zadražil a Kolman po 2, Göth, vlastní – Říha.

Flamengo - Rail Team
6:4
(2:1)
Zeman 4, Chrenovský, Homola - Zbořil 2, Vlček, Kliment.

1. FC Jiřín 11 10 0 1 53:19 30
2. Apokalypsa 06 11 9 0 2 67:28 27
3. FC Formaroste 11 8 1 2 49:29 25
4. Raši bar 11 7 1 3 45:33 22
5. FC Flamengo 11 7 0 4 45:41 21
6. Kamikadze 11 4 2 5 34:36 14
7. Olds Želetava 11 4 1 6 28:34 13
8. Rail Team 11 4 0 7 39:48 12
9. EFC HEXEN B 11 3 2 6 26:42 11
10. Abbacar 11 3 0 8 37:50 9
11. FC Leaders 11 1 2 8 20:45 5
12. UJohana 11 1 1 9 18:56 4

IX. liga

11. kolo:

Jihlavský balet - Černý balet
2:0
(1:0)
Turoň, Nováček.

FC Kněžice – Prolog
1:4
(0:3)
Salát – M. Pescit 2, Z. Pescit, Musil.

FC Jiskra - FC Netopýr
2:8
(1:5)
Herout, Matršel - Indro 3, Coufal 2, Jícha, Horák, Urban.

Orel Luka n. J. – Abus Gastro
7:9
(4:3)
Svatoš 3, Hintenaus 2, Hrad 2 - Novotný 2, Hos 2, Průcha 2, Feranec, Göth, Pášek.

Maňána B - Slownaft Bedřichov
5:4
(2:2)
Trnka 2, Vystrčil, Zeman, Tichánek - Pokorný 3, Grepl.

Tel Aviv B - Farmers
5:3
(3:1)
Baťa 2, Barák, Dršata, Dzurik – T. Sedlák 3.

1. Prolog 11 9 1 1 47:13 28
2. Tel Aviv B 11 9 1 1 49:24 28
3. Jihlavský balet 11 6 3 2 29:20 21
4. Farmers 11 6 0 5 32:27 18
5. Černý balet B 11 5 1 5 33:28 16
6. FC Orel Luka 11 5 1 5 32:31 16
7. 1.FC Kněžice 11 5 0 6 42:26 15
8. FC Netopýr 11 5 0 6 31:25 15
9. Slownaft Bed. 11 5 0 6 37:32 15
10. RC Maňana B 11 4 1 6 27:31 13
11. ABUS Gastro B 11 3 0 8 26:50 7
12. FC Jiskra 11 0 0 11 15:93 0

X. liga

12. kolo:

FC G-Team - FC Old Boys
0:6
(kontumačně)

HKC Čertova kopyta – Snipers
3:4
(1:2)
Kacafírek 3 – Urbánek, Forman, Kittler, Klimeš.

Tipsport - Měšín
7:3
(2:1)
Šejstal 4, Pešák, Havlíček, Chvátal – Hable 2, Judrýsek.

Kalich - Gladio šneci
6:1
(2:1)
Pártl 3, Kameník 2 Krpálek – Reiterman.

Nulová šance - MOKOV
4:2
(1:2)
Rutsch 2, Plch, Kalaš – Havel, Drápela.

International – FT
4:2
(2:1)
Suk 2, Koten, Jahn – Vodička, Danko.

1. Tipsport Pol. 12 12 0 0 133:18 36
2. FC Old Boys 12 11 0 1 75:16 33
3. Nulová šance 12 9 0 3 63:22 27
4. SK Měšín 12 8 0 4 58:32 24
5. FC Kalich 12 8 0 4 49:36 24
6. Čertova kop. 12 7 0 5 39:31 21
7. FT 12 6 0 6 32:42 18
8. FC MOKOV 12 5 0 7 50:42 15
9. Snipers 12 5 0 7 41:59 15
10. International 12 3 0 9 30:66 9
11. Peloton 12 3 0 9 29:63 7
12. Gladio šneci 12 1 0 11 13:58 3
13. FC G-Team 12 0 0 12 14:141 -2