Třešť nakonec zvítězila 2:0, přestože byli domácí v první půlce lepším týmem.

Bedřichov ovšem selhal v zakončení, když neproměnil ani penaltu a jeho hráči nezužitkovali tři samostatné nájezdy na brankáře.

„Byla to velice kvalitní příprava s kvalitním soupeřem. Hodně nás v prvním poločase podržel gólman a ve druhé půlce už Bedřichovští nebyli v zakončení tolik nebezpeční. Nevím, jestli naše vítězství je tak docela zasloužené,“ přiznává třešťský trenér Lušo Wiederlechner.

Velice podobně hovoří i trenér poraženého Bedřichova, Gustav Cabuk: „Soupeř byl velice dobrý s balonem, my jsme navíc hodně kazili přihrávky, a to jak na krátkou, tak na dlouhou vzdálenost,“ doplňuje kouč.

Jak oba trenéři přiznávají, čeká je ještě hodně práce. Shodli se na tom, že je třeba zapracovat na defenzivní činnosti. Bedřichovský Cabuk ještě přidává: „Musíme zlepšit přechod z obrany do útoku. Než se dostaneme na soupeřovu polovinu, tak jsou Vánoce,“ nešetří své svěřence trenér.

BEDŘICHOV - TŘEŠŤ

0:2

 

Góly: 2. Trnka, 60. Svěrák. Poločas: 0:1. Bedřichov: Plavec - Kocmánek , Číhal, Pokorný, Pajskr - D. Oberreiter, D. Mašek, Tůma, A. Oberreiter - P. Mašek, G. Cabuk (Janczok, D. Cabuk, Paulík). Třešť: Jindřich - Krejčí, Gregor, Rod, Kodys - Šaštinský, Nosek, Trnka, Svěrák - Gutwald, Kadlec (Popelář, Bláha).